تصاویر رسمی از کاورهای سری گلکسی S22 منتشر شد

ما اخیرا بیشتر گوشی های گلکسی S22 را دنبال می کردیم اما سامسونگ همین عین در حال آماده سازی برای عرضه لوازم جانبی این سری در چندین سبک است. دیگر لازم نیست برای دیدن آنها تا هفته آینده منتظر بمانید، چون تصاویر رسمی از کاور های سری گلکسی S22 منتشر شده است که شما می توانید در این پست از آنها دیدن کنید.

اول از همه نگاهی به کاور های استند دار می اندازیم که دو نوع هستند. این کاور ها به واسطه پایه نگه دارنده یا همان استندی که دارند به کاربر اجازه می دهد گوشی را در جهت افقی نگه دارد. نکته جالبی این کاور ها قابلیت تعویض استند است. درون پک این کاور ها دو استند وجود خواهد داشت یکی با رنگ قاب اصلی و دیگر با کمی کنتراست متفاوت تر.

کاور های نوع دوم همه کاره تر هستند و پایه آن به صورت افقی در پایین گوشی قرار گرفته است. این کاور ها به کاربر کمک می کند تا گوشی را در زوایای مختلف عمودی و افقی نگه دارد. نسخه بعدی کاور های در نظر گرفته شده برای این سری، شباهت زیادی به کاور های گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی S21 FE دارند. در پشت آنها شاهد بند و سگک هستیم که برای نگهداری گوشی در دست بسیار مفید و کاربردی هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به اینکه احتمالا هر سه نسخه گلکسی S22 از پنل شیشه‌ای و گواهی گوریلاگلس وکتوس پلاس پشتیبانی خواهند کرد، ولی با این حال تعداد کمی از کاربران جرات استفاده گوشی بدون کاور را خواهند داشت. بخاطر همین موضوع، کاور های جدید این شرکت می‌تواند بسیار کاربردی و مفید برای خریداران سری S22 باشد.

کاورهای سری گلکسی S22

شاهد کاور های سیلیکونی در رنگبندی های مختلف هستیم که نسبت به سلیقه هر کاربر قابل انتخاب است. به احتمال زیاد رنگبندی های مدل گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس، سفید، مشکی و سبز باشد و برای نسخه اولترا هم رنگبندی سفید، مشکی و قرمز شرابی در نظر گرفته شده است. شاید این ترکیب رنگی برای کاربران جذاب نباشد و کاور های رنگی می‌تواند جذابیت این گوشی ها دو چندان کند.

کاورهای سری گلکسی S22

طبق گزارش های منتشر شده، برای این سری حدود ۶۶ کاور متنوع طراحی شده است. البته کاور های اسمارت Clear View و Smart LED View هم مثل برای این سری عرضه خواهد شد. کاور های چرمی و کلی لوازم جانبی متنوع دیگر را هم شاهد خواهیم بود که توسط سامسونگ تدارک دیده شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر