تصاویر رسمی ردمی اسمارت بند منشر شد

ردمی رسما اعلام کرد که اولین دستگاه پوشیدنی خود را فردا ۳ آوریل به طور رسمی به بازار عرضه خواهد شد و وبسایت رسمی شیائومی مال یا همان بازار شیائومی اولین تصاویر رسمی از ردمی اسمارت بند را منتشر کرد.

تصاویر رسمی ردمی اسمارت بند منشر شد

ردمی اسمارت بند

تصاویر نشان می دهد که گروه ردمی از نمایشگر مستطیل شکل برخوردار است که از انواع رنگ ها پشتیبانی می کند.همچنین اولین ساعت خود را هم در چهار رنگ منتشر می کند: مشکی، آبی، قرمز و قهوه ای.

فردا، شیائومی کنفرانس جدیدی برای عرضه محصول برگزار می کند که در آن ۲۲ محصول جدید عرضه می شود. علاوه بر ساعت هوشمند ردمی، شیائومی مال تصاویر دو محصول جدید را نیز منتشر کرد. از جمله محصولات ماشین لباسشویی و تلویزیون جدید شیائومی.

در حال حاضر، شیائومی می بند تا نسل چهارم خود را رونمایی کرده است. بر اساس داده های منتشر شده، توسط اشخاص ثالث، شیائومی اولین بار به بازار بند های هوشمند در سال ۲۰۱۹ وارد شده است.

در همین حوالی گزارش بازار جهانی پوشیدنی IDC از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ نشان می دهد که کل محموله های جهانی دستگاه های پوشیدنی شیائومی از ۱۰۰ میلیون فراتر رفته است که همه گروهای شیائومی در این عدد مشارکت دارند.

این گزارش همچنین نشان می دهد که در سال ۲۰۱۹، شیائومی به دومین مارک پوشیدنی هوشمند جهان در زیر سایه اپل و در رده دوم قرار دارد و از سامسونگ، هواوی و فیتبیت پیشی گرفته است.

از زمان استقلال برند ردمی در اوایل سال ۲۰۱۹، علاوه بر تلفن های هوشمند این گروه در زمینه IoT هم حضور داشت. و خط تولید آن به طور مداوم غنی شده است. در حال حاضر، ما می توانیم محصولات مارک ردمی را در بسیاری از خانه های پیدا کنیم. این محصولات شامل نوت بوک، تلویزیون های هوشمند، روتر،بلندگو های هوشمند، ماشین لباسشویی و بسیاری از محصولات در دسته های دیگر است.

اعلامیه فردا در جشنواره می فان ظاهر می شود. شیائومی همه ساله این جشنواره را در اوایل آوریل برگزار می کند. این بار هم، در تاریخ ۳ آوریل برگزار خواهد کرد.سال گذشته، در جشنواره می فان، شیائومی بیس از ۲۰ محصول را رونمایی کرد و همه آنها جز اقلام پرفروش این شرکت بودند. حداقل این بود که این محصولات رقابت سختی را برای رقبای خود رقم زندند. امسال هم منتظر همچنین چیزی هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر