تصاویر رسمی لنوو لژیون در اینترنت ، لوازم جانبی آن را نشان می دهد

لنوو قصد دارد در اواخر سال جاری میلادی وارد بخش گوشی های هوشمند بازی شود. همانطور که می دانید اولین تلفن هوشمند آنها تحت برند لژیون قرار خواهد گرفت. این دستگاه در گذشته بخشی از نشت های بی شماری بوده که در اینترنت منتشر می شد.

ما در حال حاضر می دانیم که آن را با برخی از فناوری های خنک کننده پیشگامانه می رسند. در واقع، قابلیت های خنک کننده حتی ممکن است از تلفن هوشمند رد مجیک ۵G بهتر باشد. خوب، یک تصویر تیزر جدید به صورت آنلاین ظاهر شده است که به نظر می رسد تیزر تبلیغاتی رسمی دستگاه است.

آشکار سازی لوازم جانبی گیم پد لنوو لژیون

لنوو لژیون

تصویر تیزر جدید اخیرا ساخت دور های در ویبو را آغاز کرده است. همانطور که مشاهده می کنید، تصویر تیزر، بسته نرم افزاری تبلیغاتی داخل چمدان مشکی را به نمایش می گذارد. در چمدان می توانید برخی از لوازم جانبی بازی را ببینید که گوشی از آنها پشتیبانی می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در برهه اول می توانید لوازم جانبی گیم پد را در سمت راست تصویر مشاهده کنید. با نگاهی به طراحی، به نظر می رسد که لوازم جانبی گیم پد روی طرفین دستگاه می چرخد. به همین دلیل، کاربران مجبور به استفاده از پرونده بسته شده هستند. هر دو کنترلر دارای یک چوب آنالوگ به همراه چند دکمه هستند که در طول گیم پلی به شما کمک می کند.

جدا از کنترلر، می توانید نوع خاصی از حالت سخت را نیز بین این دو گیم پلی مشاهده کنید. با نگاهی به تصویر، به نظر می رسد که مانند یک هدفون است. اگر چه تائید همان هم بسیار سخت است. برای این کار، باید منتظر اطلاعات بیشری باشیم. متاسفانه، تصویر تیزر درباره هیچ چیز دیگری صحبت نمی کند.

مشخصات لنوو لژیون

با توجه به نشت و شایعات قبلی، لنوو لژیون با تراشه پرچمدار کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ همراه با قابلیت خنک کننده قدرتمند به بازار عرضه خواهد شد. علاوه بر این، این تلفن هوشمند با فناوری شارژ سریع ۵۵ واتی و همچنین اتصال ۵G همراه خواهد بود. به نظر می رسد لنوو با تلفن هوشمند لژیون به طور مستقیم با نوبیا رد مجیک ۵G که اخیرا رسمی شد، رقابت می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.