تصاویر رسمی ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی ۲ پرو منتشر شد

هواوی واچ جی تی ۲ پرو

هواوی به زودی باید از ساعت هوشمند جدید خود رونمایی کند. از این نام مشخص است که این یک مدل پرچمدار خواهد بود، اما در عین حال متعلق به نسل فعلی نه نسل بعدی.

در عین حال، همانطور که مشاهده می شود، از لحاظ ظاهری این ساعت بسیار شبیه به نوع ۴۲ میلی متری واچ جی تی ۲ است. این احتمال وجود دارد که در تصاویر تنها نسخه کوچکتر از واچ جی تی ۲ پرو را هم مشاهده کنیم و نسخه بزرگتر آن مثل نمونه ۴۶ میلی متری واچ جی تی ۲ باشد.

این منبع همچنین درباره تعدادی از قابلیت های ساعت مچی صحبت می کند. این قابلیت های شامل عملکرد اندازه گیری اکسیژن خون، نظارت بر بهداشت فردی، مقاوم در برابر آب، پایدار ماندن دو هفته ای با یک بار شارژ، بدنه تیتانیوم، شارژ بی سیم و ماژول GPS داخلی است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی غول تولید چینی، مرحله بسیار دشواری از توسعه خود را پست سر می گذارد. این شرکت مجبور است با ممنوعیت های اعمال شده از طرف ایالات متحده کنار بیاید علاوه بر ممنوعیت های ایالات متحده، بسیاری از متحدان ایالات متحده هم هواوی را تحریم کرده اند. با این وجود، این شرکت هنوز محصولات حدید خود را عرضه می کند.

سری پرچمدار میت ۴۰ هم طی چند ماه آینده وارد بازار می شود. با این حال به نظر می رسد که این شرکت ساعت های هوشمند جدید خود را هم رونمایی خواهد کرد. آخرین گزارش نشان می دهد که هواوی واچ GT2 پرو و آنر واچ جی اس پرو اکنون دارای گواهینامه EEC هستند.

متاسفانه هیچگونه اطلاعاتی در مورد پیکربندی این دو ساعت از هواوی و آنر وجود ندارد. با این وجود احتمالا هواوی واچ جی تی ۲ پرو و آنر واچ جی اس پرو به زودی وارد بازار می شوند. در اوایل سال جاری، این شرکت هواوی واچ جی تی ۲ ۴۲ میلی متری را در رنگ های سفید، قرمز شاه توتی و در کتار واچ جی تی ۲ ای منتشر کرد. لازم به ذکر است که ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی ۲ سپتامبر سال گذشته به بازار عرضه شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر