تصاویر ساعت هوشمند ردمی دارای گواهی BIS رونمایی شد

تصاویر ساعت هوشمند ردمی دارای گواهی BIS رونمایی شد

ما در اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد حضور ساعت های هوشمند بسیار زیادی از طرف شرکت های بزرگی بوده ایم که ساعت های جدید خود را رونمایی و راهی بازار های مختلف جهانی کرده اند. در این بین بند های هوشمند شیائومی و هواوی نیز دیده می شود.

ساعت هوشمند ردمی که نام ساعت به خود گرفته است اما در تصاویر منتشر شده شاهد بند های سلامتی هستیم که این شرکت شکل کلی آنها را طراحی کرده است و گفته می شود این طراحی شبیه به دستبند می بند شیائومی می باشد و شباهت خاصی دارد.

رقیب های اصلی بند هوشمند ردمی قطعا دست بند جدید هواوی واچ COLOR و می بند ۵ می باشد که شاید تا آخر همین ماه عرضه و رونمایی شود خواهد بود. این شرکت ها ساعت های بسیار زیادی را برای بازار عرضه کرده اند که معروفترین و بهترین آنها سری می بند شیائومی بوده است که طرفداران بسیار زیادی را در مناطق مختلف دنیا داشته است.

ساعت هوشمند ردمی تمامی گواهینامه های فنی را دریافت کرده است و به گفته شرکت BIS گواهی تست فنی و سلامتی این دستبند نیز تایید شده است و با شماره سریال HMDH01GE تاییده اولیه را دریافت کرده است و این سازمان نیز نام این محصول را ساعت نامیده است.

این نامتعارف بودن نام ها می تواند خبر خوب و بد برای طرفداران این شرکت باشد، چون اکثر رسانه ها نام این محصول را ساعت هوشمند می نامند اما ما شاهد دستبند های سلامتی هستیم که شباهت زیادی به سری می بند شیائومی دارد و تفاوت خاصی بین این دو نام وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر ساعت هوشمند ردمی دارای گواهی BIS رونمایی شد

ساعت هوشمند ردمی دارای قابلیت های جذاب

این ساعت هوشمند به گفته ردمی دارای قابلیت های بسیار جذابی از جلمه سنجش ضربان قلب،کنترل های مختلف NFC و دیگر قابلیت های دیگری مانند پخش موسیقی و متصل شدن به گوشی و وای فای داخلی به گوشی و متصل شدن به اینترنت.

این ساعت دستبند هوشمند علاوه بر این قابلیت ها ویژگی خاص دیگری که دارد انواع آلارم ها بر اساس فعالیت های مختلف افراد می باشد که نسبت به حرکت های آنها این مدل را شناسایی می کند و برای هر کدام قابلیت خاصی را دارد.

ردمی اشاره کرده است این محصول با کیفیت زیاد و با قابلیت های فراوان با قیمت بسیار کمتر نسبت به دیگر رقبای خود راهی بازار خواهد شد که قطعا شاهد رقابت جذاب و حساسی در بازار های دستبند های هوشمند خواهیم بود که از شرکت های متفاوتی مانند شیائومی، هواوی و ردمی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر