تصاویر شیائومی ردمی نوت ۱۱ اطلاعات آنرا فاش کرد

تصاویر شیائومی ردمی نوت ۱۱ اطلاعات آنرا فاش کرد

شرکت چینی شیائومی دیروز به طور رسمی اعلام کرد در تاریخ ۲۸ اکتبر از سری ردمی نوت ۱۱ رونمایی خواهد کرد. اطلاعات و مشخصات خاصی از این نسخه از طرف شیائومی در دسترس قرار نگرفته است. اما چند تصویر از این گوشی منتشر کرده است که برخی اطلاعات را از این گوشی را فاش کرده است.

ردمی نوت ۱۱ از صفحه نمایش با دوربین سلفی پانچ شکل بهره‌مند خواهد بود و همچنین دارای ماژول دوربین سه‌گانه خواهد داشت، همچنین رنگبندی جدیدی از این گوشی به نمایش گذاشته شده است که تابحال شیائومی در هیچ یک از گوشی های خود از این ترکیب رنگی استفاده نکرده بود.

در بنر منتشر شده شاهد فریم کنار آلومینیومی صاف هستیم که تداعی گر طراحی سری آیفون ۱۳ اپل است. در قسمت پایین گوشی درگاه USB-C به همراه بلندگو و میکروفون قرار دارد که نشان دهنده با کیفیت بودن آنها و به احتمال زیاد استریو بودن بلندگو گوشی شیائومی ردمی نوت ۱۱ را دارد.

تصاویر شیائومی ردمی نوت ۱۱ گویای وجود جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری است که در قسمت پایینی قرار داده شده است. به احتمال زیاد بلندگو در نظر گرفته شده برای این نسخه توسط JBL تنظیم شده باشد که قطعا کیفیت و عملکرد قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در سمت راست فریم کناری شاهد دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور هستیم که احتمال می‌رود سنسور اثر انگشت برای افزایش ایمنی در این بخش خواهد بود که در حالت بیومتریک مورد استفاده قرار خواهد گرفت، همچنین شایعاتی منتشر شده است که احتمال می‌رود در این نسخه شاهد سنسور اثر انگشت اپتیکال درون نمایشگر باشیم.

تصاویر شیائومی ردمی نوت ۱۱

اگر به تصاویر توجه داشته باشید جنس پنل پشتی متفاوت است و به احتمال زیاد شاهد ترکیب فلز و شیشه در این گوشی باشیم که تابحال شیائومی در اکثر گوشی های خود استفاده نکرده است و با استفاده از این ترکیب می‌‌تواند یک بالا رده با کیفیت را برای بازار های جهانی معرفی کند.

با تمامی تفاسیر، تا زمان رونمایی این گوشی فقط یک هفته وقت باقی مانده است و تاریخ ۲۸ اکتبر شاهد رونمایی این گوشی جذاب از سوی شیائومی خواهیم بود. پس منتظر این رویداد هستیم که شاهد شاهکار دیگری از سوی غول چینی در بازار گوشی های هوشمند باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر