تصاویر فورد برانکو ۲۰۲۱ در دنیای واقعی منتشر شد

تصاویر فورد برانکو ۲۰۲۱ در دنیای واقعی منتشر شد

بعد از اینکه رندر و کانسپت های زیادی از خودروی فورد برانکو منتشر شد و بعد از یک هفته شاهد معرفی و رونمایی این خودروی بسیار جذاب با طراحی فوق العاده بوده ایم که از سوی شرکت فورد برای کاربران به نمایش گذاشته شد، حالا تصاویر واقعی این خودرو نیز منتشر شد.

تصاویری که در دنیای واقعی گرفته شده و رندر و کانسپت نمی باشد و شاهد یک خودرو با طراحی بسیار بی نظیر با قابلیت های فوق العاده هستیم که این خودرو نسبت به نسخه های قبلی وسری های این دسته فورد به صورت انحصاری جدا می کند.

عملکرد فوق العاده فورد در طراحی و نوع ساخت این خودرو بسیار بی نظیر می باشد و می توان گفت یک حالت بسیار ویژه و خاص از سوی این شرکت محسوب می شود که حالتی فوق العاده و خاص را برای کاربران خود به وجود آورده است که می توان گفت عالی می باشد.

تصاویر فورد برانکو ۲۰۲۱ نشان از جذاب بودن این خودرو مخصوصا رنگ نارنجی می باشد که واقعا خودروی بسیار جذابی می باشد که این شرکت خود به نمایش گذاشته است و می توان گفت یک حالت بسیار ایده آل و جذاب از سوی فورد محسوب می شود.

شرکت آمریکایی فورد برای ساخت این خودرو از فیبر کربن خالص بهره مند شده و از موتور ۴.۰ لیتری با قدرت ۲۶۰ اسب بخار بهره مند می باشد که برای مسیر های کوهستانی فوق العاده می باشد و هیچ مشکلی برای پیمودن راه در این مسیر ها را ندارد.

تصاویر فورد برانکو ۲۰۲۱

در گالری بالا شما تصاویر بسیار فوق العاده این خودرو را از زاویه های مختلف مشاهده می کنید که به بهترین شکل ممکن از سوی فورد طراحی و ساخته شده است و قرار است به زودی راهی بازار های جهانی شود که یک انتخاب عالی محسوب می شود.

اگر بخواهیم فورد را برای این خودرو تحسین کنیم، کار بسیار درستی انجام می دهیم و این اتفاق واقعا بسیار جذاب و عالی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت فوق العاده و خاص را برای خودرویی در این سبک به وجود بیاورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر