تصاویر فورد رنجر Tremor منتشر شد : خاص و قدرتمند

تصاویر فورد رنجر Tremor منتشر شد : خاص و قدرتمند

پس از یک وقفه شش ساله ، فورد در سال ۲۰۱۹ با یک نسخه آماده آفرود از F-250 و F-350 Super Duty نام “Tremor” را غبارروبی کرد. درمان ناهموار اکنون به عنوان یک نسخه برتر از بسته آفرود FX4 که قبلاً صلاحیت دارد ، به رنجر کوچکتر رسیده است. Tremor به عنوان یک بسته اختیاری در سطح تر و تمیز XLT و Lariat با پیکربندی SuperCrew 4×4 ارائه می شود و با ماجرای اضافی ۴،۲۹۰ دلار طرف ماجراجوی رنجر را جمع می کند.

Ranger Tremor با عنوان “بیشترین توانایی تولید کارخانه Ranger در ایالات متحده” که از کارخانه ساخته شده است ، دارای بالابر تعلیق ، بندهای جلوی جدید و تایرهای ۳۲ اینچی Continental General Grabber A / TX است. لاستیک تمام زمین چرخهای ۱۷ اینچی رنگ مغناطیسی را که به یک وانت مجهز شده و از فاصله زمین ۹.۷ اینچی یا ۰.۸ اینچ بیشتر از Ranger SuperCrew 4×4 معمولی بهره می برد ، می پیچد.

تراشه های آفرود کامیون با افزایش حرکت تعلیق جلو به ۶.۵ اینچ بیشتر شده در حالی که میزان تعلیق عقب در حال حاضر در ۸.۱ اینچ است. این لیست شامل موارد زیر می باشد: دامپرهای تک لوله FOX 2.0 ، شوک های تنظیم شده مخصوص و صفحه بشقاب استیل جلویی قاب نصب شده همراه با صفحات کشویی زیر بدنه. فورد همچنین یک دیفرانسیل قفل عقب و دو قلاب بازیابی نصب شده در عقب را درون مخلوط می اندازد.

تصاویر فورد رنجر Tremor
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر فورد رنجر Tremor

۲۰۲۱ Ranger Tremor به دارندگان این امکان را می دهد تا از طریق سیستم مدیریت زمین با کنترل مسیر ، از بین چهار حالت درایو انتخاب کنند. Blue Oval همچنین سیستم کنترل کشش را برای کمک به شتاب گیری و کشش در شن ، دقیق تنظیم کرده است ، در حالی که زاویه نزدیک شدن ، حرکت و شکسته شدن در مقایسه با پایه SuperCrew 4×4 بهبود یافته است.

ترفند مهمانی Tremor’s یک پاوربانک کمکی شش سوئیچ نصب شده روی داش برای کنترل لوازم جانبی مانند وینچ ها ، چراغ ها و کمپرسورهای هوا است. همچنین برخی تغییرات بصری نسبت به یک رنجر معمولی وجود دارد ، از جمله پایان Magentic فوق الذکر برای فراگیر جلو پنجره ، بدون ذکر گرافیک بدنه اختیاری. در داخل ، درج های مخصوص جیر ، دوخت های جدید و لهجه های سیاه تغییرات را دور می زند.

فورد ۲۰۲۱ Ranger Tremor را با موتور آشنا ۲.۳ لیتری EcoBoost به فروش می رساند که قدرت تولید ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۱۰ پوند فوت (۴۲۰ نیوتن متر) گشتاور دارد. خروجی از طریق گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک که با ۴×۴ استاندارد با دیفرانسیل عقب قفل الکترونیکی کار می کند به جاده ارسال می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر