فولکس واگن Amarok 2020 محصول مشترک فورد با فولکس

فولکس واگن Amarok 2020 محصول مشترک فورد با فولکس

فولکس واگن بعد از اینکه نسخه اولیه کراس اوور خود را در سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد افراد بیشتری بودند که با اشاره به کم بودن کارایی های ممکن این خودرو، فولکس واگن را یک بازنده تمام عیار دانستند و از طرفی نیز برخی هم این شرکت را برنده.

شرکت فورد و فولکس واگن در سال ۲۰۱۹ با هم قراردادی تنظیم کردند که در آن این دو شرکت برای همکاری روی ساخت وانت های تجاری سرمایه گذاری خواهند کرد و قرار شد با همکاری یکدیگر یک خودرو با کیفیت و وانت را راه اندازی و تولید کنند.

گفته می شود نسل دوم وانت های Amarok شرکت فولکس واگن با همکاری فورد ساخته خواهد شد و گفته می شود تامین قطعات این خودرو بر عهده فورد خواهد بود و بخش های طراحی آن نیز به طور مشترک میان فورد و فولکس واگن انجام خواهد گرفت.

گفته می شود نسخه فولکس واگن Amarok 2020 تا اواخر سال ۲۰۲۲ ساخته خواهد شد و گفته می شود یکی از پر فروش ترین محصولات مشترک میان این دو شرکت خواهد بود که البته با مشخصات فنی بسیار بالا و امکانات بسیار زیاد همراه خواهد بود.

در تصاویر اولیه این خودرو شاهد اتفاقات بسیار زیبا و خاصی مانند بزرگ بودن تایر های خودرو و طراحی آخر الزمانی باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این خودرو برای آفرود و بیرون از جاده ساخته شده است و به نوعی خودرویی مخصوص جاده های خاکی و کوهستان خواهد بود و انتظار می رود دارای قابلیت های فراوانی باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فولکس واگن Amarok 2020 محصول مشترک فورد با فولکس

فولکس واگن Amarok 2020

طبق همکاری های فورد و فولکس واگن باید شاهد این باشیم که این خودروسازان برای طراحی و ساخت کلی خودرو های خود باعث می شود تا ما شاهد این باشیم که این خودرو یک طراحی خاص و فوق العاده ای خواهد داشت.

همچنین گفته می شود اگر این پروژه با موفقیت به پایان برسد شاهد عرضه مدل های دیگر توسط این دو شرکت برای ساخت خودرو های مشابه خواهیم بود و خودرو های بسیار زیاد محصول مشترک میان این دو شرکت را برای بازار های جهانی آینده رونمایی خواهد کرد.

به ادعای برخی از منابع اگر این پروژه با موفقیت همراه باشد باید منتظر باشیم که خودروی فورد  Transit Connect با قابلیت های جدید و تکنولوژی های روز محصول مشترک فورد و شرکت آلمانی فولکس واگن باشد که قرار است در سال ۲۰۲۲ برای بازار های جهانی تولید و عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر