تصاویر فولکس واگن iD 4 منتشر شد: خودرو بسیار زیبا

تصاویر فولکس واگن iD 4 منتشر شد: خودرو بسیار زیبا

شرکت فولکس واگن در حال آماده سازی و تولید خودرو های برقی خود می باشد و iD 4 اولین مدل از سری خودرو های برقی این شرکت خواهد بود. این سازنده خودرو در سری های قبلی خود سعی بسیاری برای برقی کردن سوخت خودرو ها کرده بود که بی نتیجه و بی ثمر ماند.

اما امسال با ارائه خودرو کراس اوور iD 4 خود نشان از تولید خودرو های برقی خود داد. این اولین محصولی خواهد بود که فولکس واگن از سوخت برقی در آن استفاده خواهد کرد. در همین راستا نیز تسلا بیانیه ای انتشار کرده است و از حمایت برای تولید این نوع خودرو ها از این شرکت حمایت کرده است.

 

تصاویر فولکس واگن iD 4 منتشر شد: خودرو بسیار زیبا

تصاویر فولکس واگن iD 4 در شبکه های مجازی و صفحه رسمی فولکس واگن منتشر شده است و با طراحی زیبا و چشم نواز ارائه شده است. این خودرو از طراحی و رنگبندی جالب و البته خاصی پشتیبانی می کند که هر بازدید کننده ای را به سمت خود می کشاند.

این خودرو در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت در کشور آلمان به نمایش گذاشته شده بود اما هیچکس حق نزدیک شدن به آنرا نداشت و فقط عکاسان می توانستند از دور تصاویر خود را ثبت کنند. این خودرو در آن نمایشگاه به رنگبندی متفاوت ارائه شده بود و در تصاویر انتشاری چند روز پیش نیز تفاوت های زیادی مشاهده می شود.

تصاویر فولکس واگن iD 4 منتشر شد: خودرو بسیار زیبا

تصاویر فولکس واگن iD 4 : گویای همه چیز

در تصاویر منتشر شده می توان تمام جزئیات و مشخصات این خودرو را فهمید، و اگر شما جزو طرفداران و دنبال کنندگان خودرو های برقی هستید این تصاویر می تواند برای شما جالب و زیبا باشد. در طراحی این خودرو تفاوت های متفاوتی نسبت به سری های مختلف خودرو های برقی دارد.

از طراحی چراغ ها و شکل قرار گیری قطعات و لوازم خودرو می توان حدس زد تفاوت زیادی در طراحی این خودرو هم با مدل قبلی و هم با خودرو های برقی دیگر، می توان گفت فولکس واگن با طراحی این خودرو از قانون طراحی خود یعنی ID Crooz دور شده است. و قوانین مربوط به این طراحی را رعایت نکرده است.

 

تصاویر فولکس واگن iD 4 منتشر شد: خودرو بسیار زیبا

تصاویر فولکس واگن iD 4 در شبکه های اجتماعی مورد پسند اکثر کاربران شده است و همه طرفداران خودرو از تولید این خودرو احساس خوشایندی کرده اند. بخاطر همین نیز فولکس واگن اعلام کرده است که قرار است تولید این خودرو را به سمت کشور های دیگر نیز بکشد تا بتواند این خودرو را در همه بازار های جهانی به فروش برساند.

به گفته مدیر عامل فولکس واگن تصاویر مربوط به این عکس ، اطلاعات کامل این محصول را به نمایش نمی گذارند و تا زمان عرضه این خودرو طرح ها و امکانات و آپشن های زیادی برای این خودرو اضافه خواهند شد. همچنین افزود این خودرو به صورت رسمی در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو رونمایی خواهد شد و با قیمت پایه ۳۳۰۰۰ دلار به فروش خواهد رفت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی __

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر