تصاویر لایو ریلمی ریس فاش شد

زمانی که کوالکام در اوایل ماه پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ را رونمایی کرد، بسیاری از سازندگان اندرویدی شروع به تحریک پرچمداران آینده خود با پردازنده جدید کردند. در میان چینی ها، ریلمی هم به پرچمدار آینده خود لقب ریلمی ریس داد.

پرچمدار جدید برای سه ماهه اول ۲۰۲۱ پیش بینی می شود و طبق شایعات کاملا هیجان انگیز خواهد بود. علاوه بر پردازنده پرچمدار جدید گفته می شود این گوشی از شارژ سریع ۱۲۰ واتی هم بهره مند باشد. این یکی از اولین پرچمداران با این سرعت شارژ است.

به تازگی، ریلمی یک حساب کاربری جدید ویبو ایجاد کرده است تا پرچمدار آینده خود را با نام رمزی Koi تحریک کند. جالب اینجاست که که وجود یک حساب رسمی مانع از ارسال اطلاعات و درز اطلاعات اضافی نمی شود. امروز هم مجموعه ای از تصاویر این گوشی ب همراه جزئیات اصلی فاش شد.

ریلمی ریس
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بار دیگر، ریلمی شعار جرات پرش خود را در گوشی نگه داشته است. کلمات بزرگی داریم که شبیه طراحی ریلمی ایکس ۷ پرو هستند. خوب حداقل این به عنوان موقعیت لوگو ریلمی ایکس ۲ پرو ناخوشایند نیست. این شعار همچنین توسط شرکت تیزر مضمون Koi تایید شده است که در دسترس بودن اسنپدراگون ۸۸۸ در این دستگاه را تایید می کند.

ریلمی ریس

با نگاه کردن به تصاویر، می توان ماژول دوربین سه گانه را مشاهده کرد که شامل یک سنسور دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی می باشد. این سنسور دروبین ماژولی مستطیلی شکل قرار می گیرد. حضور سنسور اصلی ۶۴ مگاپیکسلی قبلا فاش شده بود بنابراین حالا می توان گفت کاملا تایید شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر