تصاویر مازراتی ۲۰۲۰ Ghibli لو رفت : طراحی خاص و جذاب

تصاویر مازراتی ۲۰۲۰ Ghibli لو رفت : طراحی خاص و جذاب

شرکت مازراتی قرار بود سری هیبریدی خودرو های خود را معرفی و رونمایی کند که متاسفانه بخاطر شیوع ویروس کرونا رویداد های برگزاری خودرو نیز دچار تعطیلی شدند که متاسفانه عرضه و رونمایی این خودرو نیز به زمان دیگری موکول شده است.

قرار بود این خودرو در همایش اتومبیل ۲۰۲۰ پکن رونمایی شود که این رویداد نیز بخاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و زمان خاصی نیز برای رونمایی از این خودرو توسط شرکت مازراتی به طور دقیق منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که چگونه خواهد بود.

علی رغم این همه شایعات درمورد این خودرو، تصاویر زنده این خودرو منتشر شده است که گواه طراحی خاص این خودرو می باشد که یک طراحی بسیار خاص و زیبایی را به خود گرفته است و همین نیز باعث می شود تا شاهد یک طراحی و شکل کلی بسیار خاصی نسبت به سری های قبلی باشیم.

تصاویر مازراتی ۲۰۲۰ Ghibli نشان دهنده برخی از مشخصات ظاهری این خودرو می باشد، این مشخصات ظاهری بسیار جذاب و خاص می باشد، به گونه ای می باشد که تابحال وجود نداشته است و همین امر نیز باعث شده است تا شاهد این باشیم که کیفیت خاصی در طراحی دارد.

این خودرو دارای موتور ۲.۰ لیتری است که از قدرت ۳۳۰ اسب بخار بهره مند خواهد بود و نیروی بسیار زیادی را به بخش موتور ارسال خواهد کرد و همین نیز باعث می شود تا شاهد سرعت بسیار بالای این خودرو نسبت به سری های قدیمی و رقبای موجود این خودرو در بازار های جهانی باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر مازراتی 2020 Ghibli لو رفت : طراحی خاص و جذاب

تصاویر مازراتی ۲۰۲۰ Ghibli منتشر شد

هنوز به طور دقیق مشخصات فنی گفته شده در بالا تایید نشده است و همین نیز باعث شده است تا امیدوار باشیم که شاهد مشخصات فنی بالاتری نسبت به اعداد گفته شده باشیم، این خودرو قطعا یک خودروی هیبریدی خواهد بود و برای رقابت ساخته می شود.

طبق گفته های مازراتی شاهد یک کیفیت بسیار بالا در طراحی این خودرو خواهیم بود که تابحال هیچ شرکتی نتوانسته است اینگونه طراحی را در بین محصولات خود اجرایی کند و گفته می شود شاهد یک اتفاق بسیار جالب و کارآمدی خواهیم بود.

هنوز به طور مشخص زمان عرضه و رونمایی این خودروی پر سر و صدا مشخص نشده است اما باید منتظر ماند و دید که این شرکت برای عرضه و رونمایی این سری از خودرو های خود چه برنامه هایی را در نظر دارد و می خواهد با چه روشی این خودرو را به معرض نمایش بازدید کنندگان و طرفداران خود قرار دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.