تصاویر منتسب به P50 هواوی منتشر شد: طراحی فضایی

تصاویر منتسب به P50 هواوی منتشر شد: طراحی فضایی

شرکت چینی هواوی در یک قدمی رونمایی از گوشی پرچمدار خود یعنی سری P50 است. رندر ها و تصاویر اولیه زیادی مربوط به این گوشی در اینترنت منتشر شده است که نشان دهنده عملکرد مثبت و قابل قبول از سوی این شرکت چینی برای نسل جدید گوشی های خود است.

همانطور که در رندر ها شاهد بودیم، در تصاویری که گفته می‌شود نسخه نهایی سری هواوی P50 محسوب می‌شود نیز همانند تصاویر گذشته است و شاهد دو دایره بزرگ که داخل آن سه لنز مجزا قرار داده شده است و از لنز های شرکت لایکا برای دوربین استفاده شده است که این محصول آخرین همکاری شرکت های لایکا و هواوی خواهد بود.

در این تصاویر قدت زیادی روی بخش دوربین و پنل پشتی گوشی شده است که لنز های خیلی بزرگ و قدرتمند هواوی نمایانگر هستند و رنگبندی صورتی خاص که دومین اطلاعاتی است که در این تصاویر مربوط به سری گوشی هواوی P50 دارد که واقعا زیبایی بسیار خاص و جذابی به همراه دارد.

تصاویر منتسب به P50 هواوی توسط یک افشاگر چینی منتشر شده و این فرد مدعی است این نسخه آخرین طراحی و شکل برای سری P50 است که توسط این شرکت عرضه خواهد شد. رنگ صورتی یکی از جالبترین اتفاقاتی است که احتمال دارد در نسخه جدید پرچمدار هواوی شاهد آن باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که ادعا شده بود لنز های این نسخه متعلق به شرکت لایکا خواهد بود و طبق اخبار منتشر شده از سوی هر دو شرکت این محصول آخرین همکاری مشترک میان هواوی و شرکت لنز سازی لایکا خواهد بود که هواوی مجبور به جایگزین پیدا کردن برای جای خالی لایکا خواهد بود.

تصاویر منتسب به P50 هواوی

اطلاعات زیادی درمورد مشخصات فنی سری P50 منتشر شده است، اما برای نسخه اصلی یعنی P50 تراشه داخلی کایرین ۹۰۰۰ و اسنپدراگون ۸۸۸ در نظر گرفته شده است و بهره‌گیری از نسل جدید ۵G نیز از دیگر ویژگی های سخت افزاری این نسخه است که توسط رسانه های معتبر منتشر شده است.

مشخصات زیاد دیگری هنوز در دسترس نیست اما هواوی قصد دارد آخرین پرچمدار خود را با قدرت هر چه بیشترعرضه کند و همین زیاده‌خواهی هواوی باعث شده تا شاهد تاخیر در عرضه و رونمایی این سری قدرتمند و فوق‌العاده از سوی شرکت چینی به وجود آمده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر