تصاویر نمونه اولیه ریزر فون ۳ فاش شد

تصاویر نمونه اولیه ریزر فون ۳

ریزر یک مارک بسیار محبوب است که به ویژه در بخش لوازم جانبی بازی فعالیت می کند و مشهور است. همچنین یکی از اولین کسانی بود که به دلیل ارائه گوشی های هوشمند مخصوص گیمینگ، وارد تجارت گوشی های هوشمند شد. همه چیز با گوشی ریزر شروع شد که در اواخر سال ۲۰۱۷ رونمایی شد.

بعدا در سال ۲۰۱۸ این شرکت ریزر فون ۲ را عرضه کرد. با این وجود، پس از نسل دوم این شرکت آمادگی لازم برای تولید نسل سوم ریزر را نداشت. اما اکنون تصاویر نمونه اولیه ریزر فون ۳ در فضای اینترنت فاش شده است.

تصاویر نمونه اولیه ریزر فون ۳ توسط یک کاربر توییتر با نام کاربری Boby25846908@ به اشتراک گذاشته شده است. تصاویر هم قسمت جلو و هم قسمت عقب دستگاه را نشان می دهد. با آغاز از جلو دستگاه به صفحه نمایشی مشابه صفحه نمایش ریزر فون ۲ برمی خوریم . با این حال به نظر می رسد که حاشیه های کمی کم تر شده است. در قسمت پایین هم یک اسپیکر کوچکتر در مقایسه با مدل های قبلی قرار گرفته است.

با رسیدن به قسمت عقب، به ماژول دوربین عمودی در وهله اول به چشم می خورد. این یک تغییر طراوت انگیز است چون که تا به حال شاهد ماژول دوربین افقی از سری گوشی های ریزر بودیم. به نظر می رسد بر خلاف دیگر گوشی های گیمینگ که رنگ های مختلف را در طراحی استفاده کردند مثل نوبیا رد مجیک ۵G باشد.

این کاربر توییتر که نمونه های اولیه از این گوشی را به اشتراک گذاشته است، گفت: طبق گفته من، این دستگاه ۷۰ درصد حقیقت دارد و می تواند یکی از نمونه های اولیه RP3 باشد. در پاسخ، سردبیر برنامه نویسان XDA همچنین با تصاویر بدون علامت گذاری اظهار نظر کرد و گفت که این تصاویر در تلگرام هم در حال چرخش است.

یاآوری می می شود که ریزر چند سال است که با گوشی های ریزر کار ندارد. با این حالهَ، مدیر عامل ریزر فون می گوید که کار متوقف نشده است. آنها در حال کار روی یک تجربه نرم افزاری بهتر برای گوشی های ریزر بودند. این شرکت همچنین با شرکت های معروف بازی از جمله Tencent، فورتنایت و والور همکاری می کند.

دوما هم اینکه آنها همچنین به دلیل ۵G که وارد بازار شده گوشی های خود را رونمایی نمی کنند. این صنعت در حال گذر از یک انتقال ناخوشایند به سمت ۵G است. ما مودم های ۵G را شاهد خواهیم بود، اما آیا تاکنون ضرورتی وجود دارد ؟ مدیر عامل شرکت گفت: اگر امسال یک گوشی را به عنوان گیمر بخرم، می خواهم یک گوشی ۵G بخرم، اما اگر یک گوشی ۵G بخرم ، هیچ شبکه ای برای استفاده از آن وجود ندارد.

مدیر عامل ریزر می گوید که هنوز توانایی ساخت گوشی هوشمند وجود دار، عمدتا به دلیل تیم مهندسی بسیار بزرگ. بنابراین، ممکن است در آینده یک گوشی ریزر را در آینده شاهد باشیم، اما به نظر می رسد که به زودی این اتفاق نیفتد.

___با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر