تصاویر نوکیا ۵.۲ ملقب به نوکیا کاپیتان آمریکا رونمایی شد

تصاویر نوکیا ۵.۲ ملقب به نوکیا کاپیتان آمریکا رونمایی شد

نویکا جزو یکی از برترین تولیدکنندگان تلفن همراه در بازار های جهانی بوده است و توانسته است به لطف تولید محصولات با کیفیت یکی از بهترین شرکت های حوزه موبایل در دنیا می باشد که طرفداران خاصی را در نقاط مختلف دنیا به خود اختصاص داده است.

نوکیا در نمایشگاه MWC بارسلون که در ۲۳ فوریه حضور خواهد داشت و به احتمال زیاد شاهد حضور گوشی نوکیا ۵.۲ خواهد بود، گوشی کاپیتان آمریکا که با طراحی های شبیه به این نام ساخته خواهد شد و به احتمال زیاد با همین نام نیز راهی بازار خواهد شد.

برخی از رسانه ها تصاویری را از این گوشی در فضای مجازی و سایت ها منتشر کرده اند که گویای طراحی خاص این محصول می باشد و اشاره به بهتر بودن کیفیت ساخت این گوشی نسبت به سری های گذشته نوکیا را نشان می دهد که امید این را زنده می کند که بار دیگر شاهد حضور پر قدرت نوکیا در بازار های جهانی باشیم.

تصاویر نوکیا ۵.۲ اشاره به طراحی دوربین های دایره و چیدمان بعضی شکل دارد، در بخش دوربین نیز به احتمال زیاد نوکیا تغییرات زیادی را انجام خواهد داد و به صورت تمام و کامل قابلیت ها و آپدیت های ممکن را روی این گوشی پیاده سازی خواهد کرد.

در بخش جلویی نیز شاهد دوربین سلفی با حالت ناچ قطره ای می باشیم که در بین گوشی های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ بیشتر از این گوشی ها مشاهده کردیم که توانسته اند از طراحی مشابه این بخش شکل دوربین های سلفی و جلویی خود را طراحی و تولید کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر نوکیا 5.2 ملقب به نوکیا کاپیتان آمریکا رونمایی شد

تصاویر نوکیا ۵.۲ با نمایش طراحی خاص

سنسور اثر انگشت این گوشی زیر دوربین چهارگانه قرار گرفته است و گفته می شود وجود این سنسور در این بخش می تواند بسیار کارآمد باشد و کاربران این گوشی می توانند نهایت استفاده را از این چیدمان خاص به دست بیاورند.

به گفته نوکیا رنگبندی این گوشی مختلف خواهد بود و به احتمال زیاد نماد یا طرح کاپیتان آمریکایی در پشت گوشی نقش خواهد بست، به احتمال زیاد این گوشی با قابلیت های حافظه ۶ گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی ۶۴ گیگابایتی همراه خواهد بود.

قیمت اولیه این گوشی با حدود ۱۸۰ دلار عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد از ۴ ماه مارس برای بازار های جهانی عرضه خواهد شد و می توان این گوشی را در تمامی نمایندگی های رسمی فروش این شرکت خریداری کرد و در ایران نیز به احتمال زیاد شاهد حضور این گوشی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر