تصاویر نیسان Z Proto منتشر شد: طراحی بسیار خاص

تصاویر نیسان Z Proto منتشر شد: طراحی بسیار خاص

شرکت نیسان از خودروی سوپر اسپورت خود رونمایی کرد و شاهد منتشر شدن تصاویر خودرو Z Proto بودیم که از قابلیت های بسیار بالا و قدرتمند همراه بوده است که از تمامی لحاظ بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد و شاهد حالت های بسیار خاص و جذاب هستیم.

این شرکت توانایی این را داشته بتواند در بهترین حالت ممکن این خودرو را طراحی کند و ما نیز شاهد یکی از بهترین اتفاقات ممکن برای شرکت نیسان بودیم که باعث به وجود آمدن بهترین اتفاقات ممکن در چند سال اخیر بوده ایم که در بخش طراحی رخ داده است.

طراحی کلی این خودرو بسیار بالا می باشد و با بدنه فیبرکربن ساخته شده که حس و حال خوبی را به طرفداران شرکت نیسان منتقل خواهد کرد، یکی از نکات مثبت این محصول وجود قیمت پایین نسبت به نسخه های قبلی و موجود در بازار خواهد بود.

تصاویر نیسان Z Proto به طور واضح گویای تمامی مشخصات ظاهری خودرو است و می توان گفت در ایده آل ترین حالت ممکن به طراحی و ساخت پرداخته است. شکل ظاهری خودرو های نیسان در حال پیشرفت و افزایش کیفیت می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

درکل می توان گفت نیسان از قابلیت های بسیار بالای برخوردار است و می توان گفت بهترین حالت های ممکن را به وجود خواهند آورد و به طور کلی از حالت های بسیار مناسب و خوبی بهره مند خواهند بود و این یعنی پیشرفت بسیار بزرگ در بخش طراحی.

تصاویر نیسان Z Proto

تصاویر نیسان Z Proto

خودروی نیسان Z Proto از قدرت ۴۰۰ اسب بخار پشتیبانی می کند که می توان یکی از مزایای این خودروی سوپر اسپورت را به طور کلی نامبرد که این شرکت در شکل کلی این خودرو آنرا ایجاد کرده و واقعا از کیفیت بالای برخوردار می باشد.

مشخصات کلی و دقیق این خودرو هنوز مشخص نشده، اما سال ۲۰۲۳ زمان دقیق برای رونمایی این خودرو محسوب می شود و قرار است تا زمان کامل رونمایی شاهد حالت و اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی شرکت نیسان در این باره باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر