تصاویر هوندا CR-V بلک ادیشین منتشر شد

شرکت ژاپنی هوندا علاوه بر اینکه در بازار موتور سیکلت های حرفه ای و قدرتمند بسیار پرطرفدار می باشد در صنعت خودروسازی نیز قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای در طراحی و ساخت این خودرو به کار می گیرد که قطعا شاهد آنها خواهیم بود.

این شرکت در بخش تولید خودرو نسخه های مختلفی برای تولید و عرضه به بازار های جهانی دارد و قطعا شاهد حالت های بسیار متنوع و خاصی خواهیم بود که این شرکت توانسته آنها را در سری های خود اجرایی کند و آماده عرضه و فروش این خودرو ها به بازار های جهانی باشد.

نسخه CR-V شرکت ژاپنی هوندا یکی از خاص ترین و البته جذاب ترین SUV های موجود در بازار های جهانی می باشد که برای حمل و نقل میان شهری و داخل شهری بسیار جذاب می باشد که البته نسخه های قبلی این خودرو فروش فوق العاده ای از خود به جا گذاشته اند.

تصاویر هوندا CR-V بلک ادیشین توسط برخی از رسانه های معتبر دنیای خودرو منتشر شده است که نشان دهنده حالت بسیار جذاب و خاص این خودرو می باشند که شرکت ژاپنی توانسته بهترین حالت ممکن را برای این خودروی بسیار جذاب و خاص خود به وجود بیاورد هستیم.

هنوز اطلاعات زیادی درمورد بخش فنی و داخلی این خودرو منتشر نشده است و تصاویر منتشر شده هم به صورت کانسپت و رندر می باشد که فقط برخی از جزئیات طراحی این خودرو را به رخ می کشد که قطعا شاهد جذابیت های بسیار فوق العاده و خاص این خودرو هستیم که از سوی هوندا عرضه می شود.

تصاویر هوندا CR-V بلک ادیشین

تصاویر هوندا CR-V بلک ادیشین

شرکت ژاپنی در ساخت این خودرو از فناوری های نوین و جدید نیز بهره برده است و ما شاهد بهره گیری از سوخت های جدید با حجم کمتر هستیم که تابحال هیچ شرکتی در سری خودرو های خود از آنها استفاده نکرده است و حالتی بسیار جذاب و فوق العاده از سوی هوندا می باشد.

این خودرو یک سامورایی تمام عیار می باشد و قطعا بازار رقابتی بسیار حساس و جذابی نسبت به دیگر رقبای خود خواهد داشت و قطعا فروش مناسبتی ثبت خواهد کرد آن هم از شکل کلی خودرو به طور کامل مشخص می باشد که قیمت پایینی نیز خواهد داشت.

شرکت هوندا در طراحی کلی این خودرو تمرکز زیادی به بخش جلوه های مختلف داشته است که هوندا را نسبت به دیگر تولیدکنندگان SUV در بازار های جهانی زیاد می کند و همین نیز یک پله رو به جلو از سوی هوندا در بازار های جهانی خودرو می باشد.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر