تصاویر وان پلاس ۷T در طرح سنگ مرمر فاش شد

وان پلاس ۷T در سپتامبر سال گذشته به عنوان نسخه معمولی این شرکت برای سری های ۷ وارد شد. گوشی هوشمند پرچمدار در دو نوع رنگی آبی گلاسیر و نقره ای فروستد به بازار عرضه شد. بعدا در ماه نوامبر، ما فهمیدیم که یک نوع از رنگی طلایی در نظر گرفته شده است اما این برش را انجام نداد. اکنون، مدیر عامل شرکت پیت لاو به توییتر رفت تا فاش کند نسخه دیگری از وان پلاس ۷T وجود دارد که منتشر نشده است.

رنگ های منحصر به فرد وان پلاس ۷T به نسخه های قبلش

وان پلاس 7T در طرح سنگ مرمر

تصاویر وان پلاس ۷T را در پایان با رنگ سنگ مرمر نشان می دهند که به طور قطع بسیار جالب و بی نظیر به نظر می رسد. این کنجکاوی است که وان پلاس تصمیم به عدم انتشار آن گرفت. از این گذشته، می تواند یکی از منحصر به فرد ترین تلفن های هوشمند در بازار باشد. به همراه، ۷T، لاو سه نسخه منتشر نشده از وان پلاس ۶ را فاش کرد که یکی از آنها دارای یک شیب آبی – آبی استو بسیار زیبا به نظر می رسد. نسخه دوم دارای رنگ سفید است اما با نوع سفید سیلیک متفاوت است. نوع سوم، یک ظاهر آبی جین را نشان می دهد، که بیشتر شبیه به پوست است.

نسخه جنگ ستارگان وان پلاس ۵T نیز د تصویر موجود است. اما دقیقا نمی دانیم که چرا از این گذشته این خاصیت را در مقادیر محدودی موجود باشد. وان پلاس در تاریخ ۱۵ آوریل قصد دارد از وان پلاس ۸ و ۸ پرو را رونمایی کند، امیدوار هستیم که این شرکت به اندازه کافی شجاعت داشته باشد که با رنگ ها، مواد و مواد جدیدی رو برو شود. از این گذشته نوع های بالا ممکن است مانند فنجان برای چای شما نباشد، اما آنها هم برای کسی هستند.

وان پلاس ۷T یکی از پر فروش ترین گوشی های وان پلاس است که این شرکت قصد دارد خط تولیدش را دوباره راه اندازی کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر