تصاویر پاگانی Imola توسط سایت موتور وان منتشر شد

تصاویر پاگانی Imola توسط سایت موتور وان منتشر شد

شزکت پاگانی که یکی از شرکت های نوپا در صنعت خودروسازی می باشد که دست به تولید خودرو های با کیفیت بسیار بالا زده است و توانایی این را پیدا کرده است تا بتواند به بهترین نحو ممکن خودرو های خود را طراحی و تولید کند.

این شرکت با تولید خودرو های با کیفیت بسیار بالا توانسته است به یکی از بهترین تولید کننده در حوزه خودرو تبدیل شود و در این مدت بسیار کوتاه که تازه تاسیس شده است طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است و همین نیز باعث شده است تا از دیدگاه برخی از کاربران به یکی از برتری تولیدکننده خودرو تبدیل شود.

پاگانی همیشه در تولید خودرو های سوپر اسپورت مهارت بسیار زیادی داشته است و با طراحی خودرو های بسیار جالب و با طراحی های بسیار قوی به یک برند محبوب و دوست داشتنی در صنعت خودروسازی تبدیل شده است.

تصاویر پاگانی Imola نشان دهنده بخش های مختلفی از این خودرو می باشد که توانسته است بهترین نوع طراحی را به تصویر بکشد، سری Imola پاگانی در نمایشگاه خودرو ژنو به معرض نمایش گذاشته شد که به یکی از بهترین خودرو های این نمایشگاه نیز قرار گرفت.

خودروی جدید پاگانی هنوز به طور کامل معرفی نشده است و مدلی که در نمایشگاه ژنو رونمایی شد کانسپت یا همان طرح اولیه بود که هنوز واقعیت ندارد و گفته می شود هنوز راه های بسیار زیادی برا عرضه کامل و نهایی این خودرو وجود دارد و پاگانی می تواند طرح ها و المان های زیادی را به این خودرو اضافه کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصاویر پاگانی Imola توسط سایت موتور وان منتشر شد

تصاویر پاگانی Imola منتشر شد

خودروی جدید پاگانی نسبت به سری قبلی خود دارای قابلیت های بسیار زیاد می باشد که باعث شده است تا این خودرو به یک ماشین سوپر اسپورت در دنیای خودرو تبدیل شود که تابحال در بین خودرو های دیگر شرکت وجود نداشته است و همین امر نیز باعث شده است تا به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

یکی از کارشناسان حوزه خودرو و موتور وان اعلام کرده است خودروی جدید پاگانی نسبت به خودرو های قبلی این خودرو بسیار قدرتمند می باشد و نسبت به کارایی خودرو های دیگر دارای موتور بسیار قدرتمندی می باشد که تابحال وجود داشته است.

همچنین طبق گفته کارشناسان این خودرو دارای موتور ۶.۰ لیتری مرسدس AMG V12 می باشد و با گیربکس اتوماتیک هفت سرعته به یکی از پرسرعت ترین خودرو های موجود در دنیا تبدیل خواهد شد، این خودرو از قدرت بالایی نیز برخوردار می باشد که در خودرو هایی سری قبلی پاگانی نیز وجود نداشته است.

قیمت این خودرو به طور اولیه حدود ۸ میلیون دلار می باشد که باعث خواهد شد تا شاهد گران ترین سوپر اسپورت دنیا باشیم که به خط تولید و تولید انبوه خواهد رسید و خودروی سفارشی نیست و ادامه دار خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع caradvice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر