تصاویر پورشه تایکان منتشر شد : بدنه فیبرکربن با حالت اسپورت

تصاویر پورشه تایکان منتشر شد : بدنه فیبرکربن با حالت اسپورت

سه ماه پیش پورشه در صفحات شبکه مجازی خود تصاویری درمورد ساخت خودرویی جدید به نام تایکان کرد، اما بعد از آن خبری از تولید این خودرو و مشخصات داخلی و فنی نشد. اما امروز پورشه با انتشار تصاویری درمورد این محصول خبر از تولید خودرویی جدید داده است.

درست است که سه ماه فاصله زمانی زیادی نیست اما در این فاصله کم خودرو هایی زیادی عرضه و رونمایی شده اند که این محصول را به یک خودرویی قدیمی تبدیل می کند، کلمه قدیمی منظور از کیفیت و نوع این محصول نیست و فقط صرفا برای یک بازه زمانی می باشد.

چون در این بازه زمانی کوتاه ماشین هایی همچون سایبرتراک تسلا و فورد موستانگ match رونمایی و عرضه شده اند که این خودروی پورشه از ذهن همه طرفداران خودرو رفته است، پورشه با انتشار تصاویر پورشه تایکان نشان داد هنوز برای رقابت با دیگر رقبای خود برنامه های زیادی دارد و برای هر یک از آنها پروژه های مختلفی اجرا خواهد کرد.

به گفته پورشه این خودرو یک خودروی تمام الکتریکی خواهد بود و تمامی قسمت های آن با استفاده از برق کار خواهد کرد، همچنین بدنه این خودرو از فیبر کربن خالص خواهد بود که برای طبیعت و حیوانات آسیب نخواهد زد و به نوعی یک خودروی سبز محسوب خواهد شد.

این اولین خودروی الکتریکی است که توسط پورشه تولید خواهد شد. پورشه یکی از ۵ شرکت معتبر تولید کننده خودرو در دنیا می باشد که با تولید خودرو هایی با کیفیت های بالا رقیبان خود را به چالش می کشد، همچنین این خودرو از طراحی اسپورت پشتیبانی خواهد کرد و به گفته پورشه این خودرو یکی از بهترین خودرو های اسپورت سال ۲۰۲۰ لقب خواهد گرفت.

تصاویر پورشه تایکان منتشر شد : بدنه فیبرکربن با حالت اسپورت

تصاویر پورشه تایکان منتشر شد: رخ نمایی غول خودرو سازی

این شرکت با شعاری که در شبکه اجتماعی خود داده است می توان حدس زد برنامه های زیادی برای این خودرو دارد و قصد دارد تا با عرضه این خودرو بازار بخشی از کشور ها را به دست بگیرد، همچنین خبر ها حاکی از آن است که پورشه قصد دارد این خودرو را در نسخه های مختلفی عرضه کند.

جالب است بدانید خبر تولید این خودرو یک خبر جدید محسوب نمی شود و این خبر سه ماه پیش توسط این شرکت منتشر شده بود، و امروز نیز بروزرسانی آن خبر شده است و پورشه با ارائه توضیحاتی درمورد این محصول از کیفیت و نوع ساخت اشاره به تولید این خودرو داده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به گفته پورشه و تصاویر پورشه تایکان می توان حدس زد این خودرو ساخته شده است و فقط بخش های کوچکی از آن مانده است که پورشه قصد آپدیت کردن آنهارا دارد تا در زمان و مکان مناسبی از خودروی جدید خود رونمایی کند. واکنش اکثر رسانه ها به این خبر نیز جالب بوده است.

سایت موتور ۱ که یکی از بزرگترین سایت های تحلیلی خودرو است که درمورد این خبر نوشته است: پورشه قصد دارد با تولید این خودرو بخش های مختلفی از بازار های جهانی را به خود اختصاص دهد که این برای شرکت های آمریکایی و آسیایی مضر خواهد بود.

این خودرو نیز با توجه به تصاویر پورشه تایکان که نشان از پشتیبانی از حالت توربو پشتیبانی خواهد کرد و یکی از ابر خودرو های سال ۲۰۲۰ لقب خواهد گرفت. با نگاه کردن به تصاویر می توان گفت این سری از حالت توربو خواهد بود که با بدنه فیبر کربن ساخته شده است و دارای طراحی خاص و جالبی است که شما فقط در خودرو های پورشه شاهد این طراحی و اشکال هستید. خودرو تایکان توربو به گفته کارشناسان بالای ۲۰۰.۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

تصاویر پورشه تایکان منتشر شد : بدنه فیبرکربن با حالت اسپورت

مشخصات فنی پورشه تایکان

این شرکت خودروسازی علاوه بر انتشار تصاویر این خودرو همچنین آمار و اطلاعات ناقصی درمورد این خودرو انتشار کرد که برای یک خودرو در این حد بسیار جذاب و جالب به حساب می آید. این خودرو در زمان ۲.۶ ثانیه به ۶۰ مایل درساعت خواهد رسید که برای این خودرو کمی ضعیف به شمار می رود.

این خودرو از نوع شارژدهی با محصولات تسلا تطبیق شده است تا بتواند بهترین نوع شارژدهی را برای این خودرو فراهم بسازد، این خودرو علاوه بر این شارژدهی از جایگاه های شارژ تسلا نیز استفاده خواهد کرد و رانندگان این خودرو می توانند با مراجعه به این جایگاه ها این خودرو را شارژ کنند. تصاویر پورشه تایکان گویای همه چیز نیست و اطلاعات کاملی به کاربران نمایش نمی دهد.

اما می توان حدس زد این خودرو که از نوع توربو موتور می باشد یک ماشین ۸ سیلندر قدرتمند و دارای ۴۰۰۰ اسب بخار باشد که در مقایسه با سایر دیگر خودرو های موجود در بازار قدرتمند تر و البته گران قیمت تر باشد. این خودرو به گفته پورشه از حالت های مسابقه و زیادی پشتیبانی خواهد کرد که آنها را در مراسمی جداگانه معرفی و منتشر خواهد کرد.

هنوز اطلاعات کافی و دقیق درمورد این محصول وجود ندارد و ما امیدواریم تا با ارائه اطلاعات کامل این محصول مشخصات دقیق خودرو جدید پورشه را بدانیم. درمورد این مطلب هرگونه نظر و یا سوالی دارید می توانید در پایین همین مطلب آنرا برای ما ارسال کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر