تصاویر پورشه ماکان ۲۰۲۱ به صورت جاسوسی منتشر شد

تصاویر پورشه ماکان ۲۰۲۱ به صورت جاسوسی منتشر شد

طبق گزارش های اولیه این خودرو قرار بود با سوخت الکتریکی همراه باشد که در تصاویر جاسوسی و طبق گزارش منبع این تصاویر این خودرو مجهز به سوخت بنزینی می باشد، هنوز نمی توان به طور قطع گفت که این خودرو به سوخت الکتریکی مجهز نخواهد بود.

در تصاویر منتشر شده شاهد طراحی جذاب و خاص این خودرو هستیم که نشان دهنده یک SUV قدرتمند می باشد که قطعا دارای مشخصات فنی بسیار بالایی خواهد بود، چون پورشه روی سری ماکان حساسیت بسیار بالایی نسبت به دیگر سری های خود دارد.

همچنین بدنه این خودرو توسط شرکت آئودی طراحی و ساخته خواهد شد، اما برای بخش موتور به احتمال زیاد شاهد استفاده از پلتفرم PPE شرکت آلمانی فولکس واگن باشیم که مخصوص خودرو های الکتریکی می باشد و این امکان را برای سوخت الکتریکی بودن این خودرو ارائه می دهد.

تصاویر پورشه ماکان ۲۰۲۱ به طور کامل واضح و گویا نمی باشد و مشخص نمی کند که این خودرو دارای چه مشخصاتی خواهد بود و یا با کدام قطعات برای بخش فنی این خودرو در نظر گرفته شده است و طراحی آن در چه نوعی خواهد بود.

اما می توان از روی تصاویر شکل بیرونی خودرو را به طور کامل تشخیص داد و گفته می شود طراحی بدنه و حتی پیشنهاد استفاده از ترکیب فلز با آلومینیوم نیز توسط شرکت آئودی انجام گرفته است که یک ابداع و خلاقیت دیگر از سوی پورشه برای طراحی و ساخت کلی این خودرو بوده است.

تصاویر پورشه ماکان 2021 به صورت جاسوسی منتشر شد

تصاویر پورشه ماکان ۲۰۲۱

این سری از خودرو های پورشه به همراه نسخه تایکان راه اندازی شده است و طرفداران بسیار زیادی نیز هر دو مدل به وجود آورده اند و طرفداران بسیار زیادی را نسبت به دیگر مدل های این شرکت دارند که در مقابل آن نیز فروش چشمگیر و قابل توجهی نیز داشته است.

این شرکت با وجود اینکه توانایی تولید خودرویی با سوخت الکتریکی را دارد اما حدس زده می شود تولید اینگونه خودرو توسط پورشه به زمان دیگری موکول شود و سری جدید ماکان نیز از سوخت بنزینی بهره مند شود و این یک سوال بسیار بزرگی به وجود آورده است.

سخنگوی پورشه اعلام کرده است این شرکت به سمت تولید خودرو های الکتریکی می رود الکتریکی می رود و توانایی تولید این نوع خودرو ها را نیز دارد، اما متاسفانه بخاطر محیا نبودن بازار های مناسب برای فروش اینگونه خودرو ها هنوز این طرح اجرایی نشده است.

به احتمال زیاد سری جدید ماکان و تایکان در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهند شد و باید منتظر بمانیم و ببینیم کانسپت ها و رندر ها به همراه مشخاصت اولیه این خودرو توسط این شرکت منتشر خواهند شد، نظر شما درمورد سری تایکان و ماکان پورشه چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع caradvice

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر