تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40 در صفحات وب قرار گرفت

غول تولید چینی، هواوی جدیدترین پرچمدار خود، یعنی سری هواوی P40 را رسما در تاریخ ۲۶ مارس منتشر خواهد کرد. از همین حال، نشت و گمانه زنی های زیادی درباره این سری وجود دارد. با این حال هنوز فضای بیشتری برای نشت بیشتر وجود دارد.

جدیدترین نشتی که در مورد اثر دوربین سری هواوی P40 است امروز، برخی از تصاویر که با اسم هواوی P40 گرفته شده اند در وب قرار گرفت. با این حال، فاش کننده مدلی را که تصاویر را ثبت کرداست ، را مشخص نکرد. با این وجود به نظر می رسد که آخرین پرچمدار هواوی از بخش عکاسی ناامید نخواهد بود.

تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40 در صفحات وب قرار گرفت

تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40

از اطلاعات تصویر، وضوح عکس ۴۰۹۶ در ۳۰۷۲ است در حالی که اندازه پرونده ۵.۶۱ مگابایت است. نشت همچنین می گوید مقدار دیافراگم F / 1.9 است. اثر فوکوس اثبات بهتر است. رنگ ها، روشن ست و تمرکز آن دقیق است. در همین حال، اثبات عکسبرداری واقعی سری ۱۰ برابر هواوی P40 نیز در معرض نمایش قرار گرفت. شایان ذکر است که حتی پس از بزرگنمایی، بزرگنمایی جدی، جزئیات هنوز دست نخورده باقی مانده اند. از تصاویر می تواند دریافت که خز بدن سگ با جزئیات خوب ثبت شده است.

تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر چه هیچ اطلاعات رسمی در مورد دوربین سری هواوی P40 در دست نیست، اما چندین نشت و گمانه زنی سرنخ این نکته را برای ما به وجود می آورد که انتظار چه چیزی را داریم. برای هواوی P40 از سنسور های ۵۰ مگاپیکسل، ۱۶ مگاپیکسل، ۸ مگاپیکسل ورژن لیکا اولترا استفاده می شود. این پیکربندی دوربین سه گانه پسنی از بزرگنمایی دیجیتال ۳۰ برابری و هواوی XD Fusion Engine پشتیبانی می کند.

تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40

برای هواوی P40 پرو از مجموعه دوربین های چهارگانه پشتی ورژن لیکا اولترا استفاده خواهد شد. پیکربندی شامل یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی + دوربین کمکی ۴۰ مگاپیکسلی + دوربین ۱۲ مگاپیکسلی + سنسور سه بعدی ToF است. دوربین تله تا بزرگنمایی فوق العاده حساس ۵۰ برابری هم پشتیبانی می کند.

تصاویر گرفته شده توسط هواوی P40

برای هواوی P40 پرو + ویرایش ویژه، از مجموعه دوربین پشتی پنتا استفاده شده است. که شامل ۵۲ مگاپیکسلی (IMX700, 1 / 1.28-inch RYYB) + دوبین ۴۰ مگاپیکسلی (IMX650 1 / 1.5-inch, RGGB) + دوربین ۸ مگاپیکسلی تله فوتو + دوربین ۲۰ مگاپیکسلی پرپیسکوپ و ToF خواهد بود. از دیگر مشخصات دوربین می توان به زوم بدون ضریب ۱۰ برابری، سنسور دمای رنگ و فلاش LED اشاره کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر