ایالات متحده نوکیا و اریکسون را برای تصرف هواوی تصاحب می کند

ایالات متحده نوکیا و اریکسون را برای تصرف هواوی تصاحب می کند

دادستان کل ایالات متحده ایده تصاحب دو شرکت اروپایی نوکیا و اریکسون را مطرح کرده است. آنها امروز تنها شرکت هایی هستند که در زمینه شبکه های  ۵G می توانند جایگزین عول چینی یعنی هواوی باشند.

ایالات متحده با ایده رها سازی هواوی از شبکه های ۵G متحدان خود، برنامه ریزی های خود را برای برنامه های بزرگ انجام داده است. دادستان کل آمریکا، ویلیام بار، معادل وزیر دادگستری، دیروزگفت که کشور وی به طور جدی به دنبال کنترل اریکسون و نوکیا است.

در صورت عدم موقعیت، وی پیشنهاد می کند که این دو شرکت جزئی از کنسرسیوم شرکت های آمریکایی و منافع دوستانه باشند. اریکسون و نوکیا دو گروه اروپایی هستند. آنها همچنین تنها گزینه های ممکن در حال حاضر برای غول چینی هستند.

هواوی در حال ساختن کارخانه ۵G در اروپا

تصرف هواوی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این بیانیه پس از دو ضرب و شتم توسط ایالات متحده ثبت شده است. آنها واقعا نتوانستند انگلیس و اروپا را متقاعد کنند که هواوی را از بازار ۵G تبعید کند.

فشار های آمریکایی منجر به محدودیت های سخت در مورد اپراتور هایی که مایل به استفاده از آن هستند، شده است. مشکل این است که ایالات متحده هیچ شرکتی محلی ندارد که در شبکه های ۵G پیشرفت کند.

هواوی با تجهیزات ۵G خود در اروپا

به گفته لیو کانگ، نماینده اصلی هواوی در اتحادیه اروپا، این شرکت در حال انتخاب سایتی در اروپا و آماه سازی برای ساخت کارخانه برای تولید تجهیزات ۵G است. به منظور ادغام هر چه بیشتر در اروپا و تلاش همه جانبه برای مقاومت در برابر فشار ایالات متحده بر کشور های اتحادیه اروپا، هواوی تصمیم به ایجاد پایگاه تولیدی در اروپا گرفت. این پایگاه تولیدی تولید بر روی تجهیزات ۵G برای بازار های اروپا متمرکز خواهد شد. در حال حاضر هواوی در حال انتخاب سایت برای کارخانه است و در حال حاضر چندین مکان هدف وجود دارد.

طبق اعلام اتحادیه اروپا، کشور عضو آن به سازنده چینی اجازه ساخت کارخانه ۵G خود را می دهد. با این حال، در ساخت ۵G اصلی خود شرکت نخواهد کرد. این سازمان گفته است که می تواند اپراتور هایی را که خطورات امنیتی را برای قسمتهای اصلی زیر ساخت ۵G خود در معرض خطر قرار می دهند، ممنوع می کند.

در مراسم استقبال از جشنواره بهار هواوی در بروکسل، لیو کان گفت: تعهد هواوی به اروپا از همه مهمتر است. فقط در این صورت ما واقعا می توانیم محصولات ۵G را برای بازار اروپا تهیه کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر