تصویری از شارژر ۱۲۵ واتی موتورولا فاش شد

آخرین پرچمداران موتورولا، ادج ۳۰ پرو و ادج ۳۰ اولترا هستند که با شارژر ۶۸ واتی عرضه شده اند. حالا هم ظاهرا این شرکت در حال توسعه یک شارژر سریعتر برای گوشی های پرچمدار آینده خود است.

این شارژر توسط چن جین، مدیر کل بخش تجارت تلفن همراه لنوو در چین، در صفحه شخصی وی فاش شد. او همچنین گفت که این آداپتور تنها ۱۳۰ گرم وزن دارد و بسیار سبک تر از رقبا خود است.

شارژر 125 واتی موتورولا
شارژر ۱۲۵ واتی موتورولا

اخیرا رقابت برای ارائه شارژر های ۱۲۵ واتی و بیشتر داغ شده است و ما شاهد حداقل پنج تولید کننده فعال در این زمینه هستیم. یک مقایسه سریع با شارژر های دیگر شرکت ها نشان می دهد، شارژر ارائه شده توسط شیائومی ۱۹۵ گرم، شارژر ویوو ۲۱۰ گرم است و برای دیگر تولید کنندگان هم یکسان است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

روی شارژر ۱۳۰ گرمی موتورولا عدد ۱۲۵ حک شده است که جالب به نظر می رسد. جنس این شارژر هم آن طور که در تصویر مشاهده می کنیم از جنس پلاستیک است.

رندر گوشی موتورولا Frontier

گذشته از همه اینها بزرگترین سوالی که در مواجهه با این تیزر به ذهن می آید این است که شارژر ۱۲۵ واتی موتورولا برای چه گوشی طراحی شده است. شایعات حاکی از آن است که این برند در حال آماده سازی دستگاهی با نام رمزی فرانتیر با دوربین ۱۹۴ مگاپیکسلی است که به نظر می رسد شارژر ۱۲۵ واتی هم متعلق به آن باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر