تصویر باکس نسخه ویژه هند اوپو رنو ۴ پرو فاش شد

اوپو اخیرا، اوپو رنو ۴ پرو ، جدیدترین گوشی هوشمند سری رنو را چند هفته قبل رونمایی کرده بود. این نسخه ویژه ای بود که با تلاش JamesJean، یک ارتباط متقاطع بین فناوری و هنر طراحی شده است. اکنون، این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی نسخه ویژه ام اس دوهانی در هند است.

فلیپ کارت قبلا صفحه فرود را تنظیم کرده و فاش کرده است که این صفحه از ۱۷ سپتامبر با تیزر او در حال بازگشت به BeTheInfinite است، رونمایی می شود. درست پیش از رونمایی، یک نکته ویژه ناشناس دریافت کرده ایم که نشان دهنده تصویر واحد خرده فروشی است.

علاوه بر این، خبرچین همچنین نشان داد که نسخه ویژه ام اس دوهونی از ۲۴ سپتامبر در کشور به فروش می رسد.

تصویر باکس نسخه ویژه هند اوپو رنو ۴ پرو فاش شد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همانطور که پیش می رود و در صفحه رسمی ویبو اوپو گفته شده است، اوپو با هنرمند JamesJean، یک ارتباط متقاطع بین فناوری و هنر نیرو می گیرد. اوپو رنو ۴ پرو آرتیست به طور خیره کننده ای به قیمت ۴۲۹۹ RMB رونمایی شده است. و فقط در وب سایت رسمی و فروشگاه های آفلاین انتخاب شده موجود است.

علاوه بر این، نسخه جدید محدود اوپو رنو ۴ پرو یک کار مشترک بین اوپو و هنرمند مشهور جیمز ژان است و از یک ترکیب پوسته عقب توهم نور شناور استفاده می کند، و حکاکی روی شیشه AG را به عنوان حکاکی صفحه عقب اضافه می کند.

علاوه بر این، اوپو نامیده می شود. علاوه بر این، این گوشی همچنین به طور انحصاری با مجموعه نقاشی ColorOS 7.2 با مضمون هنرمند همراه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر