تصویر نوکیا XR20 نشان از مقاومت بالای آن دارد

تصویر نوکیا XR20 نشان از مقاومت بالای آن دارد

شرکت نوکیا دو روز پیش تصاویری از یک گوشی هوشمند کرد که نشان دهنده مقاوم بودن و سخت جان بودن گوشی بود که حالا تصویر جدیدی از این گوشی هوشمند منتشر شده است که در زیر قطرات آب و با رنگ آبی تیره قرار دارد که نشان از مقاوم بودن در برابر آب و همچنین گواهینامه IP68 دارد.

این حضور نوکیا در بازار گوشی های مقاوم می‌تواند سرآغازی برای فروش بهتر و تولید محصولات متنوع در این رده بازار باشد. نوکیا تصویر این گوشی را در انجمن رسمی خود منتشر کرده و حالا اثبات اینکه جدیدترین گوشی این شرکت ضدضربه خواهد بود بسیار واضح خواهد بود.

عملکرد مثبت و هوشمندانه این شرکت در ارائه کیفیت بهتر و همچنین به دست آوردن بازار های متنوع مخصوصا بازار گوشی های ضدضربه بسیار راحت و آسوده خواهد بود. نوکیا تجربه وجود به بازار گوشی های ضدضربه را دارد و این محصول می‌تواند یک نسخه پیشرفته از دیگر نسخه های عرضه شده باشد.

تصویر نوکیا XR20 گویا تمامی مشخصات نیست اما شایعات زیادی در حول محور این محصول وجود دارد. ضدضربه بودن و همچنین بهره‌مند شدن از تراشه اسنپدراگون ۴۸۰ آن هم ۵G از جمله مشخصات سخت افزاری این گوشی با کیفیت و بسیار جذاب خواهد بود که نوکیا از آن بهره‌مند خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

صفحه نمایش ۶.۶ اینچی LCD با کیفیت فول اچ دی از دیگر مشخصه های سخت افزاری این گوشی با کیفیت محسوب می‌شود. البته استفاده از فناوری ۵G در این گوشی کمی عجیب به نظر می‌رسد اما قطعا به زودی اتفاقات خوبی برای این شرکت و همچنین محصول فوق‌العاده خواهد افتاد.

تصویر منتشر شده نوکیا XR20

تصویر منتشر شده نوکیا XR20

قبلا هم یک تصویر درمورد این گوشی منتشر شده بود که نزدیک به کانسپت بود و رنگبندی آبی تیره نداشت اما تصویر منتشر شده جدید رنگبندی و همچنین نشان از ضدآب بودن نسخه جدید نوکیا دارد. همچنین باید منتظر یک اتفاق خاص و جالب از سوی نوکیا باشیم که در سطح بسیار بالایی ارائه خدمات خواهد کرد و بالا بودن نوع ساختار در اختیار نوکیا خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر