تصویر واقعی هواوی نوا ۸ به صورت آنلاین فاش شد

تصویر واقعی هواوی نوا ۸

آینده تجارت گوشی های هوشمند هواوی در حال حاضر تاریک است. با این حال، سازنده چینی هنوز در حال کار بر روی برخی از دستگاه ها است. علاوه بر آپدیت سری میت قبل از پایان سال سری جدید نوا را هم رونمایی خواهد کرد.

امروز فاش کننده محبوب ویبو، RODENT950، تصاویر واقعی هواوی نوا ۸ را در مصرف نمایش قرار داد. اگر چه بخشی از این تصویر تار است، اما به وضوح می توان فهمید که سری هواوی نوا ۸ از راه حل هایپربالوئید دو سوراخه مثل هواوی نوا ۷ پرو را دارد.

با این حال، سری نوا ۸ هواوی با صفحه نمایش بهتری نسبت به مدل قبلی خود ارائه می شود. طبق گزارشات، سری نوا ۸ از صفحه نمایشی با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد. حداقل اینکه، یکی از مدل های این سری با این نرخ تازه سازی همراه خواهد بود.

این اولین گوشی با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی در سری نوا هواوی است. لازم به ذکر است که مدل قبلی هواوی نوا ۷ پرو با صفحه نمایش ۶۰ هرتزی ارائه شد.

نه تنها این، بلکه سری نوا ۸ هواوی هم بیش از یک مدل را اتخاذ می کند. این سری گوشی های هواوی نوا ۸ و نوا ۸ پرو را در بر خواهد داشت. نام رمزی این گوشی های هوشمند Jessica و JessicaH است در حالی که شماره مدل آنها JSC-TN00 و HJC-TN00 است.

از نظر پیکربندی هسته، سری هواوی نوا ۸ ممکن است با تراشه کایرین ۹۹۰ ۵G ارائه شود. اگر کایرین ۹۹۰ هم نباشد، ممک است تراشه در سری ۹۹۰ استفاده شود.

همچنین گزارش هایی مبنی بر استفاده هواوی نوا ۸ پرو از تراشه دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس وجود دارد. این گزارش همچنین ادعا می کند که نوا ۸ از تراشه کایرین ۸۲۰ استفاده خواهد کرد. این روز ها پیش بینی برنامه گوشی های هوشمند هواوی بسیار دشوار است.

علاوه بر این، هواوی همچنین در آینده نزدیک هواوی نوا ۷ SE، یکی از اعضای سری هواوی نوا ۷ را هم به بازار عرضه خواهد کرد.

هواوی میت 40

سری هواوی میت ۴۰ به دنبال داشتن ۴ مدل

طبق پست ویبو، سری میت ۴۰ دارای چهار مدل خواهد بود. این چهار مدل شامل میت ۴۰، میت ۴۰ پرو، میت ۴۰ پرو پلاس و میت ۴۰ پرو RS پورشه خواهد بود.

به گفته مدیر عامل مشاغل مصرفی هواوی، یوچنگدونگ، سری میت ۴۰ به زودی وارد بازار خواهد شد. وی در یکی از پست های اخیر خود در ویبو، به سوالی در مورد رونمایی سری ۴۰ هواوی پاسخ داد. وی گفت: لطفا لحظه ای صبز کنید، همه چیز طبق برنامه پیش خواهد آمد.

از نظر طراحی، سری هواوی میت ۴۰ هنوز از طرح سوراخ پانچ دوگانه برای دوربین سلفی استفاده می کند. این سری دوباره دکمه های فیزیکی قاب کناری را رونمایی می کند. با این وجود دکمه های مجازی را هم حفظ خواهد کرد. بنابراین، کاربران می توانند گزینه ای را انتخاب کنند که برای آنها راحت تر باشد.

علاوه بر این سوپر کاپ هواوی میت ۴۰ پرو پلاس با ماژول دوربین چهارگانه جدید بسیار حساس لیکا ارائه می شود. لنز اصلی هم ۵۰ مگاپیکسلی است.

همزمان، لنز زوم و فیلم جدید هم وجود دارد از لنز تلفه فوتو پرپیسکوپ استفاده می کند که از زوم اپتیکال ۵ برابری پشتیبانی کند. این پیکربندی دوربین از زوم دیجیتال ۵۵ برابری هم پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر