تصاویر و ویدیو تبلیغاتی وان پلاس ۹ / پرو منتشر شد

کنفرانس رونمایی محصولات جدید سری وان پلاس ۹ در ۲۳ مارس در مرکز ورزش های شرقی شانگهای چین برگزار می شود. سری وان پلاس در ۲۴ مارس پیش فروش می شود و اولین فروش آن از ۳۰ مارس شروع خواهد شد.

امروز، وان پلاس رسما دو سخنگوی جدید محصول جدید خود را رونمایی کرد. وان پلاس ابتدا اعلام کرد ژو شون سخنگوی برند تلفن همراه وان پلاس شده است. جالب اینجاست که ویدیو رونمایی با سری وان پلاس گرفته شده است.

این شرکت گفت: ابر ها کم رنگ و آسمان صاف هستند. همیشه داستان هایی وجود دارد که توسط تصاویر دیده می شود.

ویدیو تبلیغاتی وان پلاس ۹ / پرو
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر ژو شون، هو جن دومین سخنگوی برند تلفن همراه وان پلاس است. این شرکت همچنین گفت: پرواز پرندگان، آسمان صاف. همیشه داستان هایی وجود دارد که توسط تصاویر ثبت شود.

ویدیو تبلیغاتی وان پلاس ۹ / پرو

تمام مدل های این سری از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ بهره مند خواهند بود. این در حال حاضر قدرتمند ترین پردازنده برتر دنیا است. همچنین کل سری به صورت استاندارد با نسل جدید رم DDR5 و حافظه داخلی UFS 3.1 ارائه می شوند. وان پلاس همچنین ساختار داخلی را بهینه کرده و طرح جدید اتلاف گرما را در پیش گرفته است.

پس از تست در بازار های سنگین، بدیهی است که بدنه خنک تر است و نرخ فریم بازی با ثبات تر است. علاوه بر این، سری وان پلاس ۹ از اسپیکر های استریو دوگانه هم پشتیبانی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر