تصویر کارت گرافیک ۶۰۰۰ AMD radeon در دنیای واقعی

تصویر کارت گرافیک ۶۰۰۰ AMD radeon در دنیای واقعی

شرکت AMD چند روز پیش از مشخصات فنی و برخی اطلاعات کلی کارت گرافیک خود را رونمایی کرد، حالا شاهد یک تصویر منتشر شده از این محصول در دنیای واقعی داریم که نشان دهنده نزدیک بودن شکل کلی این خودرو به طرح های قبلی می باشد.

شباهت بسیار زیاد تصویر منتشر شده به رندر های منتشر شده باعث شده تا احساس کنیم تا مشخصاتی که برای این محصول نیز در نظر گرفته شده است نهایی باشد و به نوعی تمامی اطلاعات و مشخصات این کارت گرافیک تا حد زیادی مشخص شده است.

AMD برنامه ریزی های متفاوتی برای RADDEON 6000 دارد که می توان گفت یک گلوله از سوی این شرکت برای رقابت با غول های دنیای کارت گرافیک می باشد که می تواند یک جرقه برای رقابت بزرگ در طرف دیگر دنیای سخت افزار محسوب شود.

تصویر کارت گرافیک ۶۰۰۰ AMD radeon در دنیای واقعی نشان دهنده فن های سه گانه این محصول می باشد که از نظر دمای دستگاه تنظیم بسیار بالایی برای کاربران این دستگاه به وجود خواهد آورد و شاهد افزایش عملکرد بسیار بالای این محصول خواهیم بود.

نسل جدید کارت های گرافیک با فناوری های بروز توسط AMD رونمایی می شود و امید اینکه دیگر شرکت ها وارد این نسل شوند وجود دارد و قطعا استفاده از این فناوری ها در کارت های گرافیک جدید باعث افزایش قابلیت های بسیار جذاب می شود.

تصویر کارت گرافیک 6000 AMD radeon

تصویر کارت گرافیک ۶۰۰۰ AMD radeon

انویدیا یکی از بزرگ ترین و البته سرسخت ترین رقبای این شرکت در حوزه کارت گرافیک می باشد و قرار است محصولات بسیار جذاب دیگری را به زودی به لیست محصولات خود اضافه کند و رقابت را بیش از حد سنگین و سخت کند برای رقبای خود.

این شرکت همچنین برای AMD در ساخت این کارت گرافیک آرزوی موفقیت کرده و اعلام کرده امیدوار است پیشرفت زیادی در این نسل ایجاد شود تا با یکدیگر بتوانند رقابت بسیار جذاب و خاصی را پشت بگذارند که واقعا حساس و خاص خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر