کیفیت لنز های آیفون ۱۲ توسط تهیه کننده تضمین شده است

سری آیفون ۱۲ مدتی است که هدف شایعات بوده اند. گزارشی هم اخیرا از مینگ چی کو تحلیلگر مشهور اپل نشان داد که مدل های آیفون ۱۲ با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی و ۶.۱ اینچی با لنز های دوربین اولترا واید روبرو هستند. بر اساس این گزارش، به نظر می رسد روکش عناصر تولید شده توسط یکی از تامین کنندگان برای مدل های غیر پرو حساس تر به ترک خوردگی است.

این گزارش در بین علاقه مندان اپل حیرت انگیز ایجاد کرده است. اکنون سازنده مولفه مشکل ساز برای رد ااین گزارش را به ثبت رسانده است. جنسیوس الکترونیک، تامین کننده اصلی لنز های دوربین اپل است. به گفته آنها، تمام خواسته مشتری ها برآورده می شود و همه چیز با یک برنامه دقیق دنبا می شود.

شایان ذکر است که اپلئ همچنین از خدمات Largan Precision استفاده می کند. بنابراین حتی جنسیوس الکترونیک نتواند نیاز شرکت را برآورده سازد، ازگار احتمالا هر تاخیر احتمالی را جبران می کند. به عبارت دیگر،هیچ کدام از مدل های آیفون ۱۲ آینده نباید از تاخیر های ایجاد شده توسط سنسور های اولترا رنج ببرند.

اپل رونمایی آیفون ۱۲ را با وجود تاخیر برگزار خواهد کرد

به گفته تحلیلگر مشهور جان پروسر، اپل قصد دارد اقدامی بسیار کنجکاوانه کرد. ابتدا این شرکت اپل واچ و آیپد جدید را منتشر خواهد کرد. پس از آن، این شکت سری آیفون ۱۲ را منتشر خواهد کرد. اولین رویدادی که از آیپد و گجت جدید خود رونمایی خواهد کرد، در تاریخ ۷ سپتامبر اتفاق می افتد.

بر اسا این گزارش، رویداد ایفون ۱۲ ر تاریخ ۱۲ اکتبر با آغاز پیش سفارشات در همان تاریخ شروع می شروع می شود. با این حال، این مموله ها تا ۱۹ اکتبر آغاز می شوند. وقتی مدل های آیفون ۱۲ پرو به بازارا عرضه می شود، پیش پرداخت و ارسال کاملا فقط به ماه نوامبر آغاز می شود. متاسفانه، ما هنوز تاریخ دقیقی نداریم زیرا اپل حتی نمی داند چه زمان تمام اجزای سازنده آیفون ۱۲ پرو آماده خواهند شد.

آیفون های جدید اولین دستگاه های خواهد بود که از اتصالات ۵G برخوردار هستند. مودم های جدید توسط کوالکام تولید می شود. این تراشه ساز اولین شرکتی بودن که تاخیر آیفون ۱۲ را فاش کرد. این موضوع چند رو بعد توسط این شرکت تایید شده است.

با وجود ورود اپل به بحث گوشی های هوشمند ۵G، این گوشی ها از صفحه نمایش های با سرعت بالا برخودار نیستند. که در این مرحه شرم آور است. شایان ذکر است که حتی آیفون های ۲۰۲۱ هم با چنین صفحه نمایش هایی روبرو نخواهد شد. ما فقط می توایم انتظار داشته باشیم که این فناوری جدید در ایفون های ۲۰۲۲ عرضه شود. تا آن سال، حتی گوشی های میان رده اندرویدی باید از این نوع صفحه نمایش ها پشتیبانی بکنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macrumors

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر