تعداد آیفون های مجهز به iOS13 مشخص شد

تعداد آیفون های مجهز به iOS13 مشخص شد

شرکت اپل جزو کمپانی های مطرح و بزرگ دنیا می باشد که همیشه در ساخت محصولات سخت افزاری و نرم افزاری قدرت بسیار بالایی داشته و ما شاهد ایجاد حالت های بسیار مناسب و مختلفی از سوی این شرکت برای بازار های جهانی و کاربران مختلف و متفاوتی بوده ایم.

از آنجایی که اپل نرم افزار دستگاه های خود را تهیه می کند و وابسته به هیچ شرکتی نمی باشد، همین موضوع باعث ایجاد جذابیت بیش از حد و فوق العاده این شرکت نسبت به رقبای خود می باشد که در ارائه محصولات جذاب و فوق العاده نسبت به دیگر شرکت ها برتری خاصی به خود می گیرد.

تعداد دستگاه هایی که در محصولات اپل به آخرین نسخه سیستم عامل این شرکت یعنی iOS 13 مجهز هستند حدود ۸۱ درصد برای آیفون ها بوده و ۷۳ درصد هم برای تبلت ها یا همان آیپد هایی می باشد که کاربران از آنها استفاده می کنند که به آخرین نسخه این سیستم عامل مجهز می باشند.

تعداد آیفون های مجهز به iOS 13 زیاد می باشد و این حمایت اپل از محصولات قدیمی این شرکت می باشد که حتی تا آیفون ۶ اس این آپدیت عرضه می شود که محصول سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ این شرکت از آپدیت های جدید اپل برخوردار هستند و همیشه از سوی این شرکت بروز می شوند.

این نسبت در گوشی های اندرویدی بسیار کم می باشد و این دسته از گوشی هایی که به نسخه جدید اندروید یعنی ۱۰ مجهز می باشند حدود ۸.۲ درصد از تلفن های هوشمند می باشد که در بازار های جهانی وجود دارد و این رابطه نشان دهنده پشتیبانی بسیار بالای اپل نسبت به گوگل و دیگر شرکت های تولید کننده گوشی و محصولات الکتریکی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تعداد آیفون های مجهز به iOS13 مشخص شد

تعداد آیفون های مجهز به iOS13

همیشه پشتیبانی های اپل جزو برترین خدمات در دنیای فناوری بوده و این شرکت آمریکایی پشتیبانی را یکی از مولفه های خود قرار داده و همین نیز باعث محبوبیت بیش از حد این شرکت در بازار های جهانی شده است که بسیار فوق العاده و خاص و البته جذاب می باشد.

رقابت این شرکت در تمامی حوزه ها با رقبای خود بسیار زیاد و نزدیک می باشد اما کلاس کاری این شرکت در مقایسه با سامسونگ و رقبای همچنین خود بسیار زیاد می باشد و قطعا کیفیت خدمات و محصولات اپل از ارزش بسیار بهتری نسبت به دیگران محسوب می شود.

در کل باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپل بعد از ۲ تیر که رویداد WWDC می باشد کدام گوشی ها را مجهز به سیستم عامل جدید این شرکت یعنی iOS 14 خواهد کرد که قطعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و به زودی شاهد لیست گوشی های مجهز به آخرین نسخه سیستم عامل اپل خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر