تعدیل نیروی فیسبوک : اوضاع نابه سامان شرکت ها بخاطر کرونا

تعدیل نیروی فیسبوک : اوضاع نابه سامان شرکت ها بخاطر کرونا

شرکت فیس بوک جزو شرکت هایی بوده است که کمک های مالی و غیر مالی زیادی را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اهدا کرده است و برای جلوگیری از شیوع این ویروس بسیار خطرناک کمک های بسیار زیادی به کشور آمریکا کرده است.

این شرکت که انتظار نمی رفت از نظر مالی دچار مشکلاتی شود، امروز اعلام کرد برخی از نیرو های خود را تعدیل خواهد کرد تا بتواند از نظر مالی در شرایط مناسبی قرار بگیرد و شرکت به طور کامل دچار ورشکستگی نشود که یک مشکل بزرگ دیگری برای این شرکت می باشد.

فیسبوک که از طریق تبلیغات همچنان درآمدزایی بسیار بالایی دارد و هر ماه به اعداد و ارقام حاصل از درآمدزایی این شرکت افزوده می شود بسیار زیاد می باشد اما این شرکت اعلام کرده است برای تامین مخارج این شرکت مجبور به تعدیل نیرو شده است.

تعدیل نیروی فیسبوک بیشتر بخاطر این بوده است که در بخش هایی که این شرکت نیاز به افراد به صورت حضوری داشته است که در این روز ها هیچ کارمندی حاضر به کار در این محل ها نمی باشد و همین نیز باعث شده است تا شاهد تعدیل و اخراج افراد در این حوزه باشیم.

فیسبوک اعلام کرده است اصلا دوست ندارد این کارمندان را اخراج و یا تعدیل کند بخاطر همین این شرکت در یک دوراهی بسیار بزرگی مانده است که تنها نجات فیس بوک در این موقعیت فقط اخراج و تعدیل نیرو می باشد که از نظر مالی این شرکت را حدودی تامین می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تعدیل نیروی فیسبوک : اوضاع نابه سامان شرکت ها بخاطر کرونا

تعدیل نیروی فیسبوک در شرایط بحرانی

شرکت های فناوری زیادی وجود دارند که با شیوع ویروس کرونا دچار شرایط مالی بسیار بدی شده اند و این نشان دهنده این می باشد که این ویروس ضرر های بسیار فراوانی را به شرکت های بزرگ جهانی وارد کرده است و همین نیز اتفاق بدی می باشد.

خود فیسبوک که یکی از طرفداران هشتگ در خانه ماندن می باشد و برای این کار تبلیغات زیادی انجام داده است و در پیام رسان و سایت رسمی خود از کاربرانش خواسته است تا در خانه بمانند تا جلوی شیوع این ویروس بسیار خطرناک به زودی گرفته شود.

عملکرد این شرکت و دیگر سازمان های فناوری که به صورت مستقیم با کاربران و کارکنان در ارتباط بوده اند به مشکل برخورده است و گفته می شود اگر این روند ادامه دار باشد شاید تا سال آینده شاهد ورشکستگی کامل برخی از شرکت های بزرگ باشیم.

همچنین فیسبوک کار های بسیار زیادی برای تعدیل نکردن نیروی های خود کرده است که بی جواب مانده است و این نشان دهنده این می باشد که در آینده ای نه چندان دور شاهد اتفاقات مختلف و عجیبی از سوی این شرکت برای وضع قوانین برای کارکنان و کارمندان این شرکت خواهیم بود که در حال کار بر روی ویژگی های آن هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر