تعطیلی کارخانه تسلا بخاطر شیوع ویروس کرونا

تعطیلی کارخانه تسلا بخاطر شیوع ویروس کرونا

شرکت تسلا به طور ویژه ای کارخانه خود را تعطیل کرده است تا کارمدان و کارکنان این شرکت دچار این ویروس خطرناک نشوند و به نوعی جلوی شیوع ویروس کرونا گرفته شود، این شرکت حدود ۷۵ درصد از کارکنان خود را ماندن در خانه دعوت کرده است.

از ۱۰ هزار کارمند و کارگر حدود ۲.۵۰۰ کارگر وجود خواهند داشت که فقط در بخش های اداری این شرکت فعالیت خواهند کرد و به نوعی می توان گفت تولید و فروش خودرو های این شرکت به تعویق افتاده است و ما شاهد این هستیم که دیگر عرضه ای تا اطلاع ثانوی وجود نخواهد داشت.

این قانون حال حاضر برای بخش سان فرانسیسکو بوده است و به احتمال زیاد به دیگر شعبه های این شرکت در نقاط مختلف در دنیا برسد، احتمال دارد تا پایان سال شاهد تعطیلی کارخانه تسلا باشیم که یک خبر بد برای صنعت خودروسازی می باشد.

تعطیلی کارخانه تسلا باعث خواهد شد تا شاهد این باشیم که تولید سری های جدید این شر که در بخش های سری y،s،x و مدل ۳ خواهیم بود که قرار بود در این سال شاهد عرضه خودرو های بسیار متنوع و جذاب برای این شرکت خواهیم بود.

عرضه نشدن این خودرو ها می تواند ضرر بسیار بزرگی را به شرکت آمریکایی تسلا وارد کند و باعث افت فروش و البته سهام این شرکت در چند سال اخیر باشد که به صورت صعودی داشته است که متاسفانه از بین خواهد رفت و دچار یک افت بسیار شدید و نزولی در این چند ماه خواهد بود.

تعطیلی کارخانه تسلا بخاطر شیوع ویروس کرونا

تعطیلی کارخانه تسلا در شرایط بحرانی

مدیر بخش فروش تسلا اعلام کرده است فروش این شرکت ادامه دارد و با توجه به اینکه خط تولید سری های مختلف این شرکت توقف خواهد شد با این حال قرار است شاهد فروش تمامی سری های این شرکت در تمامی بازار های جهانی و نمایندگی های این شرکت باشیم.

تسلا برنامه ریزی هایی در نظر دارد که به احتمال زیاد گفته می شود یک خط تولید منحصر به فردی را راه اندازی خواهد کرد تا از این طریق بتواند برای خریداران و مشتریان خود خدمات دهی دهد تا آتها نیز بتوانند به خرید سری های مختلف این شرکت بپردازند.

تا اطلاع ثانوی شاهد این تعداد کارمندی هستیم که قرار است در خانه بمانند بودیم و انتظار داریم تا شاهد اینگونه اتفاقات در دنیای فناوری و خورد و در تمام صنعت های دنیا نباشیم و امیدواریم در آینده ای بسیار نزدیک شاهد بازگشت شرایط به حالت عادی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر