مایکروسافت تعلیق آپدیت های اختیاری ویندوز را اعلام می کند

مایکروسافت تعلیق همه آپدیت های اختیاری ویندوز را از ماه مه آینده برای مدت نا محدود اعلام می کند. با این حال، این شرکت به ارائه آپدیت های امنیتی ادامه خواهد داد.

اقدامات مهارتی بخش بزرگی از اقتصاد را از بین می برد، از جمله در بخش هایی که ممکن است از کار از راه دور استفاده کنند. مایکروسافت نیز از این قاعده مستثنی نیست، شرکت باید پروژه های معینی را مکث کرده و فعالیت های اساسی را برای شرکت و مشتریانش در اولویت قرار دهد. در سایت خود، مایکروسافت تعلیق همه آپیت های ویندوز را به جز موارد مربوط به امنیت را اعلام می کند.

از ماه مه ۲۰۲۰، مایکروسافت دیگر آپدیت های اختیاری (نوع C و D) را برای همه نسخه های ویندوز، از جمله نسخه های سروز منتشر نمی کند. با این وجود، این شرکت همچنان آپدیت های امنیتی ماهانه خود را در دومین سه شنبه هر ماه برای افراد و مشاغل ادامه خواهد داد.

تعلیق آپدیت های اختیاری ویندوز

با شروع از ماه مه سال ۲۰۲۰، ما برای انتشار اولویت های امنیتی و حفظ مشتری و محافظت از مشتری، کلیه نسخه های غیر ایمنی اختیاری (آپدیت های C و D) را برای همه نسخه های پشتیبانی شده از محصولات مشتری و سرور ویندوز متوقف می کنیم. کسب اطلاعات بیشتر از:

https://t.co/G5NcWtIiEQ

آپدیت ویندوز ۲۴ مارس ۲۰۲۰

 

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این می تواند یک تصمیم خوب باشد زیرا آپدیت های اخیر ویندوز اغلب با مشکلات اساسی همراه بوده اند. در شرایط فعلی، به خطر انداختن پایداری سیستم عامل قطعا آخرین کاری است که مایکروسافت برای مشتریان خود انجام داده است. با این وجود، تعجب برانگیز است که چرا شرکت تصمیم به انجام اقدامات جدید خود در ماه آوریل نگرفت.

 

ما وضعیت بهداشت عمومی را ارزیابی کرده ایم و می دانیم که این موضوع روی مشتریان ما تاثیر می گذارد. در پاشخ به این چالش ها، تمرکز خود را بر روی آپدیت های امنیتی در اولویت قرار داده ایم. با شروع از ماه مه ۲۰۲۰، ما در نسخه های غیر حضوری اختیاری( آپدیت های  C و D) برای همه نسخه های پشتیبانی شده از محصولات ویندوز مشتری و سرور ویندوز متوقف می شویم. ویندوز ۱۰، نسخه ۱۹۰۹ از طریق ویندزو سرور ۲۰۰۸ SP2).

مایکروسافت پشتیبانی از ویندوز ۱۰ نسخه ۱۷۰۹ را گسترش می دهد

مایکروسافت همچنین در پاسخ به نگرانی های مشتریان خود که هنوز از نسخه های اینترپرایس، اداکشن و IoT اینترپرایس ویندوز ۱۰ ورژن ۱۷۰۹ استفاده می کنند، ابزار نگرانی می کند و می ترسد تا ۱۴ آوریل زمانی که این محصولات دیگر نتوانستند مهاجرت کنند.

به روز شده: بنابراین شرکت تصمیم گرفت تا پشتیبانی را تا ۱۳ اکتبر تمدید کند تا به آنها زمان بیشتری بدهد و در حالی مجبور به دور کاری هستند، بار اضافی کار را برای آنها پس انداز می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Microsoft

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر