کوالکام از تعویق رونمایی سری آیفون ۱۲ خبر داد

اپل معمولا در ماه سپتامبر هر سال آیفون های جدید خود را منتشر می کند. با این وجود، با وجود همه مشکلات در سال ۲۰۲۰، ممکن است امسال این اتفاق نیفتد. بر اساس گزارش های قبلی، به دلیل عرضه شدن، رونمایی از سری آینده آیفون ۱۲ به ماه اکتبر یا نوامبر سال جاری موکول می شود. اکنون بیانیه ااخیرا از کوالکام به تعویق رونمایی سری آیفون ۱۲، حداقل بعضی از آن ها اشاره کرد.

امروز کوالکام گزارش مالی سه ماهه سوم خود را اعلام کرد و همچنین انتظارات خو را برای سه ماهه آینده به اشتراک گذاشت. در این گزارش، این شرکت ادعا می کند که تاخیر یک گوشی پرچمدار ۵G بر محموله های سه ماهه چهارم سال تاثیر خواهد گذاشت. شایان ذکر است که کوالکام در سه ماهه چهارم سال و در ماه های جولای، آگوست و سپتامبر را پوشش می دهد. با این گفته، گمانه زنی هایی وجود دارد که گوشی پرچمدار ۵G سری آیفون ۱۲ است.

علاوه بر این، رئیس کوالکام همچنین اظهار دارد که برخی از تراشه های ۵G کوالکام آماده ارسال در ماه سپتامبر هستند. با این حال، خریدار تا پایان سال حمل را به تاخیر می اندازد. اگر چه کوالکام نام هیچ شرکتی را ذکر نکرده است، اما چند دلیل وجود دارد که بسیار معتقدن این مورد به اپل ارجاع شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای افرادی که جریان نیستن لازمه بدانند که پرچمداران اپل یکی از معدود دستگاه هایی هستند که احتمالا تاخری عرضه آن در سپتامبر است. ثانیا، تقریبا هیچ پرچمدار دیگری وجود ندارد که خرید آن روی حمل و نقل کوالکام تاثیر بگذارد.

پس از دستیابی به توافق ۴.۵ میلیاردی در سال گذشته، انتظار می رود اپل امسال چهار مدل آیفون ۱۲ را پشتیبانی می کند که از شبکه های ۵G پشتیبانی می کن. تمام آیفون های ۵G با مودم های کوالکام عرضه می شود. گزارش های احیر هم ادعا می کنند که سری آیفون ۱۲ در پایان ماه اکتبر یا اوایل نوامبر منتشر می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر