مشتریان اپل کارت می توانند بدون احتساب بهره، قسط ماه آوریل را معوق کنند

مشتریان اپل کارت می توانند بدون احتساب بهره، قسط ماه آوریل را معوق کنند

شیوع کرونا ویروس مداوم باعث اختلال اقتصادی ناگفته شده است، امثال اپل احتمالا ماه ها یا حتی سالها به طور کامل تحقق نمی یابد. بدون شک برخی از صنایع از وضعیت طبیعی جدید بهره می برند، اما برای اکثر آن ها، چشم انداز گذاشتن این همه اتفاقات در عقب و بازگشت به محل کار نمی تواند به این زودی تحقق یابد.

اپل و گلدمن ساکس در حال گسرش کمک های مالی به دارندگان اپل کارت تحت تاثیر Covid-19 هستند. به صورت ویژه، این شرکت ها به دارندگان اپل کارت اجازه می دهند قسط های ماه آرویل را بدون تحمل هزینه های اضافی مانند بهره، به تعویق بیندارند.

اپل در این سند پشتیبانی از مشتری اظهار داشت که آگاه هستید که وضعیت Covid-19 چالش های مالی بی نظیری را ایجاد می کند و ممکن است برخی از مشتریان در پرداخت قسط ماهانه خود مشکل داشته باشند. اگر شما هم در این دسته قرار گرفته اید و به شرکت در این برنامه نیاز دارید، می توانید از طریق پیام یا از طریق برنامه Wallet این کار را در، آیفون، آیپد یا مک خود انجام دهید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشتریان اپل کارت می توانند بدون احتساب بهره، قسط ماه آوریل را معوق کنند

برای کسانی که قبلا در برنامه کمک به مشتری ارائه شده در ماه گذشته ثبت نام کرده اند، مجددا برای ماه آوریل ثبت نام کنند تکلیف چیست.

اپل گفت دفاتر اعتباری حساب شما را به عناون ثبت نام در برنامه کمک به مشتری گزارش می دهند به این معنی است که یک ننگ ماندگار در ارتباط با استفاده از خدمات وجود داشته باشد. به این ترتیب، اگر شما توانایی پرداخت قسط ماهانه خود را بدون مشکل دارید، احتمالا به نظر البته بهتر است که طبق معمول که پرداخت می کردید پیش بروید و این کار یعنی به تعویق انداختن قسطتان را انجام ندهید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر