تغییرات جدید لوگو ایمیل : طراحی مدرن و خاص

تغییرات جدید لوگو ایمیل : طراحی مدرن و خاص

گوگل در حال توسعه و افزایش کارایی محصولات خود می باشد و این یکی از بهترین اتفاقات ممکن و بسیار حساس دنیا محسوب می شود که از سطح بالایی برخوردار است و همین امر باعث پیشرفت چشمگیر و بسیار فوق العاده این شرکت قدرتمند شده است.

شرکت گوگل در راستای تغییرات اساسی خود، در قام اول قرار است لوگوی بخش جیمیل یا همان ایمیل خود را تغییر دهد و شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و خاص برای لوگو این بخش خواهیم بود که با اهداف متفاوتی طراحی و ساخته خواهند شد.

لوگو از نظر محتوایی تفاوت های زیادی با سایر لوگو های گوگل خواهد داشت و قرار است از این به بعد شاهد لوگو های متالیک با طراحی های مدرن و بروز باشیم که با مفهوم های بسیار جدیدتر و البته شکل کلی خاص تر و پرمحتوا تر خواهیم بود.

تغییرات جدید لوگو ایمیل با رنگبندی جدید و محتوای خاصی همراه خواهد بود و امید اینکه در لوگو های بعدی گوگل شاهد به کارگیری طراحی مدرن و بروز از سوی شرکت آمریکایی گوگل باشیم بسیار زیاد می باشد و قطعا از ویژگی های بسیار بالایی بهره مند خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل به همراه تغییرات اساسی خود برنامه های متفاوت دیگری دارد که می خواهد تمامی آنها را به طور کلی راه اندازی کند و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت هوشمند دنیای فناوری و تکنولوژی در بهترین حالت ممکن خواهیم بود.

تغییرات جدید لوگو ایمیل

تغییرات جدید لوگو ایمیل

لوگو جدید در سیستم گوگل فقط برای بخش ایمیل نخواهد بود و طبق گفته مدیر اجرایی این شرکت قرار است اتفاقات بسیار ایده آل تر و جذاب برای بخش های دیگر این شرکت بیافتد که یکی از آنها اضافه شدن لوگو های جدید با رنگبندی متفاوت می باشد.

گوگل با توانایی هایی که دارد باعث می شود تا اتفاقات بسیار مناسبی برای کاربران خود در تمامی بخش ها اتفاق بیافتد که آنها را ترغیب برای استفاده از برنامه ها و پلتفرم های مختلف این شرکت می کند که یک موفقیت بسیار بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر