تغییرات جدید Cloudflare در حوزه سرویس دهی

تغییرات جدید Cloudflare در حوزه سرویس دهی

Cloudflare یکی از شرکت های بزرگ سرور و خدمات اینترنتی می باشد که برخی از نرم افزار های این شرکت برای بهبود دادن به کیفیت اینترنت و سرعت این فناوری بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد که این شرکت این نرم افزار را طراحی کرده است.

نسخه جدید این نرم افزار نیز قابلیت های متنوع و زیادی را به همراه خواهد داشت و کاربران می توانند از ویژگی های جدید و جذاب این نرم افزار نهایت استفاده را داشته باشند که بسیار مفید و در عین حال جالب باشد که اتفاقی بسیار ایده آل و خاصی محسوب می شود.

این شرکت تصمیم گرفته تغییرات جدید و قابل توجهی را در سیستم های خود راه اندازی کند تا بتواند از این طریق بهترین خروجی ممکن را داشته باشد و همچنین با کاربران خود به طور مستقیم ارتباط موثر برقرار کند که بسیار خاص و فوق العاده و جذاب محسوب می شود.

تغییرات جدید Cloudflare باعث می شود تا کاربران دسترسی های مختلفی به سطح های متفاوت داشته باشند و با بهره گیری از فناوری های جدیدی که شرکت در نرم افزار های نسخه جدید قرار داده بهترین نوع عملکرد را داشته باشند که بسیار مفید و در عین حال جالب می باشد..

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تصمیمات گرفته شده درمورد این فناوری ها نشان می دهد که Cloudflare در حال ثبت یک رکورد بسیار با کیفیت و قدرتمند می باشد که تابحال توسط هیچ شرکتی ثبت نشده است و امکان اینکه موفق شود بسیار بالا می باشد که این شرکت می تواند این حالت را به وجود بیاورد.

تغییرات جدید Cloudflare

تغییرات جدید Cloudflare

این نرم افزار بسیار قابل اعتماد می باشد و از امنیت بسیار فوق العاده ای بهره مند می باشد و توسط یک تیم امنیتی و تحقیقاتی بسیار قدرتمند که حتی چند پروژه از فیس بوک را به تنهایی انجام داده اند مدیریت می شود که نشان از قدرت بسیار بالا و دانش فوق العاده این تیم امنیتی می باشد.

حالا تغییرات اعمال شده از سوی شرکت برای کاربران بسیار مفید می باشد و قرار است به صورت نسخه های جدید راهی بازار شود که قطعا از بازخورد های بسیار فوق العاده ای همراه خواهد بود که طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب خواهد کرد. باید منتظر بمانیم و شاهد تغییرات به وجود آمده باشیم و ببینیم که آیا این شرکت توانسته بهترین عملکرد ممکن را برای این نرم افزار به وجود بیاورد.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر