تغییرات رابط کاربری در اینستاگرام

تغییرات رابط کاربری در اینستاگرام

نرم افزار اینستاگرام از اوایل سال ۲۰۱۹ شروع به تغییرات زیادی در بخش رابط کاربری خود کرده است که باعث شده است بعضی از کاربران از این تغییرات ناراضی باشند اما بعضی از کاربران نیز از این تغییرات راضی هستند و مورد رضایت برخی از کاربران شده است.

اینستاگرام از حذف لایک تا ویو ها و اضافه کردن بخش TV شروع به اجرایی کردن این تغییرات کرده است، مارک زاکبرگ که مدیرعامل اینستاگرام محسوب می شود، گفته است ما قصد داریم با تغییرات کاربری در اینستاگرام باعث شویم تا کاربران از زمان صرف کردن در این اپلیکیشین رضایت داشته باشند. همچنین افزود:

مارک زاکبرگ

ما تغییرات فراوانی در این نرم افزار انجام خواهیم داد و همانطور که مشاهده کردید اول از آمریکا و با حذف کردن لایک ها شروع کرده ایم و قصد داریم این تغییرات را اجرا کنیم، امیدواریم مورد رضایت بیشتر کاربران این اپلیکیشین جهانی قرار بگیرد.

اینستاگرام با حذف لایک ها در کشور ایالات متحده شروع تغییرات کرده است و باعث شده است تا این تغییرات در دانلود و حذف این نرم افزار تاثیر گذار باشد، با تغییرات عمده در رابط کاربری این نرم افزار باعث شده است تا اینستاگرام محبوبیت زیادی میان کاربران داشته باشد.

تغییرات رابط کاربری در اینستاگرام

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تغییرات رابط کاربری در اینستاگرام : شروع تغییرات بزرگ

شروع تغییرات در اینستاگرام بازتاب های زیادی داشته است و بیشتر افراد مشهور از این اتفاق نارضایتی داشته اند و از این رفتار و حرکت اینستاگرام راضی نبوده اند و به نوعی هواداران خود را تشویق به خارج شدن از اینستاگرام کرده اند. همین اتفاقات باعث شده است تا بار دیگر اینستاگرام مورد انتقاد خبرگزاری ها شود.

همین اینستاگرام باعث شده است تا آمار استفاده از اینترنت بالا رود و تعداد کاربرانی که از بعد از نصب اینستاگرام استفاده می کنند باعث شده تا آمار و ارقام افزایش بیایید و باعث شده است تا سهام این شرکت در سال های اخیر با رشد قابل توجهی رو به رو بوده است.

تغییرات کاربری اینستاگرام تا سال ۲۰۲۰ ادامه دار خواهد بود و شاهد تغییرات زیادی در این اپلیکشین محبوب خواهیم بود و بعد از تمام شدن این پروژه می توان گفت این تغییرات خوب بوده است تا ناپسند می باشد. با ما همراه باشید تا از دنیای فناوری و تکنولوژی دور نمانید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر