تغییرات هوندا S2000 در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰

تغییرات هوندا S2000 در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰

شرکت ژاپنی هوندا که آوازه و شهرت جهانی دارد تا چند هفته آینده جشن سالگرد ۲۰ ساله خود را خواهد گرفت و به نوعی وارد ۲۰ سالگی خود خواهد شد، این شرکت ژاپنی در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ با ارائه محصول تیونینگ شده یا همان ارتقا یافته در نمایشگاه توکیو حاضر خواهد شد.

این شرکت در این نمایشگاه با خودروی هوندا S2000 آماده خواهد شد و در این خودرو تغییرات عمده ای انجام خواهد داد، تغییرات شامل تغییر سپر جلویی و سیستم تعلیق بروز شده و بهبود سیستم صوتی خواهد بود که می تواند در نوع خود جالب و جذاب باشد.

هنوز این شرکت عکس های مختلف و تیونینگ شده این خودرو را منتشر نکرده است و باید منتظر ماند و دید که آیا این شرکت در ماه ژانویه و در نمایشگاه بزرگ خودروی توکیو چه اقدامی خواهد کرد. همچنین طرفداران سری EK9 که یکی از قدیمی ترین سری های این شرکت می باشد می توانند نمونه ارتقا یافته آنرا در این نمایشگاه مشاهده کنند.

این خودرو که اشاره به طراحی اواخر قرن ۱۹ میلادی دارد اشاره دارد و می توان گفت طراحی مدرن و کلاسیک در این خودرو ترکیب شده است، عرضه این خودرو همراه تغییرات هوندا S2000 می تواند یک اقدام جذاب و جالب از طرف این شرکت ژاپنی برای طرفداران خود در این نمایشگاه باشد.

هوندا هنوز اطلاعات این طراحی و تمامی محصولات خود را فاش نکرده است و طرفداران خود را تا نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰ منتظر خواهد گذاشت. در این نمایشگاه سالن جداگانه ای وجود خواهد داشت که دارای نام خلاقیت می باشد که شرکت های تولید کننده خودرو با خلاقیت های مختلف و با اضافه کردن برخی از امکانات به خودرو های خود می توانند در این سالن نیز حضور بیابند و محصول خود را به معرض نمایش بگذارند.

تغییرات هوندا S2000 در نمایشگاه توکیو 2020

تغییرات هوندا S2000 قدم جدی سامورایی ها

این شرکت علاوه بر این دو محصول خودرو های دیگری را برای رونمایی در این نمایشگاه آماده کرده است که می تواند برای هر فردی جذاب و جالب باشد، هوندا علاوه بر S2000 و EK9 یک ون یا همان خودروی مسافربری شهری را ارائه خواهد کرد که دارای امکانات جالب و ویژه ای خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این محصول واگن کاچاتو نام دارد و یکی از محصولات ویژه هوندا در این نمایشگاه خواهد بود و در بخش خلاقیت این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. طبق گفته برخی از منابع معتبر صنعت خودروسازی این خودرو دارای امکانات و ویژگی های جالبی خواهد بود که باعث خواهد شد هر فردی در موقع استفاده از این محصول بیشترین رضایت را از این خودرو داشته باشد.

از قابلیت های مهم و جالب این خودرو می توان به چرخان بودن صندلی های این خودرو اشاره کرد که راننده و سرنشینان می توانند با توجه به موقعیت خود صندلی های خود را جا به جا کنند و مانند ویلچر به هر سمتی که می خواهند در خودرو حرکت دهند. شرکت ژاپنی هوندا با ارائه محصولات جدید و تغیرات هوندا S2000 نشان داد که برنامه زیادی برای سال ۲۰۲۰ دارد.

علاوه بر قابلیت بالا این خودرو دارای قابلیت جذاب دیگری می باشد که راننده ها می توانند وسایل نقیله کوچکتر مانند موتور سیکلت یا دوچرخه های خود را در جا های مختلفی که در این خودرو برای آنها قرار داده شده است استفاده کنند و با جایگذاری این محصولات در آن نقاط بهره کافی را از فضای پشتی این محصول را داشته باشند.

از قابلیت های دیگر این خودرو میتوان به اضافه یا کم کردن صندلی ها اشاره کرد که با استفاده از اهرم های موجود در پایین صندلی ها هر فرد می تواند آنرا در خودرو حرکت دهد و یا آنرا از آن نقطه حذف کند.

تغییرات هوندا S2000 در نمایشگاه توکیو 2020

محصول جدید یا بیبی کار هوندا

این خودروساز علاوه بر محصولات بالا یک خودروی دیگری برای کودکان آماده کرده است که نشان از برنامه ها و پروژه های زیاد این شرکت برای این نمایشگاه و سال آینده می باشد که قصد این را دارد که فروش خود را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

این شرکت اعلام کرده است خودرویی با نام Aibou را برای کودکان طراحی و تولید خواهد کرد و نمونه های اولیه این محصول در نمایشگاه توکیو و در سالن خلاقیت رونمایی خواهد شد، شرکت ژاپنی هوندا با تغییرات هوندا S2000 و با ارائه محصولات مختلفی همچون سری قدیمی و ارائه یک محصول جذاب برای کودکان قصد دارد تا بازار خودرو سال آینده را تصاحب کند.

هنوز اطلاعات مشخصات دقیقی از محصولات گفته شده منتشر نشده و به گفته هوندا تمامی امکانات و مشخصات این خودرو در نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۲۰ به نمایش گذاشته خواهد شد و طرفداران این شرکت باید تا آن زمان منتظر رونمایی این محصولات شوند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر