بیش از ۱۰۰۰ کارمند گوگل خواستار تغییر انرژی مصرفی به سوخت های فسیلی هستند

بیش از ۱۰۰۰ کارمند گوگل خواستار تغییر انرژی مصرفی به سوخت های فسیلی هستند

بیش از ۱۰۰۰ کارمند گوگل نامه ای به صورت دسته جمعی امضا کرده اند و خواستار اجرای “یک برنامه اقلیمی در سطح شرکت” شده اند که می تواند انتشار گازهای کربن را تا سال ۲۰۳۰ از بین ببرد و روابط خود را با واحدهای سوخت فسیلی و تغییرات منفی آب و هوا خاتمه دهد.

در ماه سپتامبر ، گوگل اعلام کرد که ۲ میلیارد دلار برای زیرساخت های انرژی تجدید پذیر هزینه خواهد کرد ، اما بسیاری از کارمندان معتقدند که باید کارهای بیشتری انجام دهد.

گوشه ای از نامه خطاب به گوگل به شرح ذیل است : “ما ، کارگران تحت امضای گوگل ، مطابق با وزن و ضرورت بحران جهانی آب و هوا و آسیب نامتناسب آن به حاشیه رانده شده ، از گوگل بخواهید که یک برنامه اقلیمی در سطح شرکت را متعهد و آزاد کند. “این نامه توسط ۱،۱۳۷ کارگر گوگل امضا شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این تقاضا ها همچنین شامل قطع روابط گوگل با “اشخاصی که امکان حبس ، نظارت ، آوارگی یا ظلم پناهجویان یا جوامع مقدم را فراهم می کنند” نیز می شود.

همانظور که معاون این شرکت اشاره کرد ، مراکز داده گوگل شاهد آن بوده است که تنها در سال ۲۰۱۸ در حدود ۱۰ تترا وات در ساعت برق مصرف شده است . به اندازه کافی برق تقریباً ۱ میلیون خانه آمریکایی تقریباً برای یک سال .

کارمندان گوگل در حال پیگیری کارمندان آمازون هستند ، که در اوایل امسال نامه ای را به مدیرعامل جف بزوس امضا کردند که خواستار انتقال انرژی های مصرفی شرکت به سوخت های فسیلی هستند. و این خواستار به دنبال آن شد که ۱۸۰۰ کارمند آن در ۲۰ سپتامبر به کارگران دیگر این فناوری در اعتصاب جهانی آب و هوا بپیوندند.

___ با سیم پو باش تا ازدنیا دور نمونی ___

 

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر