طراحی آیکون های ویندوز ۱۰x از سوی مایکروسافت شروع شد

طراحی آیکون های ویندوز ۱۰x از سوی مایکروسافت شروع شد

مایکروسافت در حال کار بر روی ویندوز جدید می باشد که نسبت به ویندوز ۱۰ معمولی دارای قابلیت های زیادی خواهد بود که تابحال شاهد آنها نبوده ایم، مایکروسافت همچنین قصد دارد طراحی و تغییرات زیادی را در نسخه جدید ویندوز راه اندازی و ایجاد کند.

آیکون های جدید ویندوز ۱۰X نسبت ویندوز ۱۰ کوچکتر و با طراحی جدیدی عرضه خواهد شد که گفته می شود این می تواند باعث شود که شاهد تغییرات بسیار زیادی در نسخه جدید سری ویندوز خواهیم بود که مایکروسافت در حال کامل کردن آن می باشد.

مایکروسافت اعلام کرده است از طراحی های نوین بهره خواهد برد و به احتمال زیاد از طراحی همیشگی و اصولی خود یعنی Fluent Design استفاده خواهد کرد، در این تغییراتی که در بخش طراحی این نسخه به وجود خواهد آمد شاهد این خواهیم بود که از طراحی جذاب و خوبی بهره مند می باشد.

علاوه بر آیکون های ویندوز ۱۰X شاهد تغییرات گوناگون دیگری و در بخش های متنوعی از نسخه جدید ویندوز ۱۰ ایکس خواهیم بود که نسبت به ویندوز ۱۰ خواهد داشت، سبک جدیدی در بخش طراحی آیکون های مایکروسافت به وجود آمده است که می خواهد تمامی آنها را پیاده سازی کند.

تغییرات جدید بر حسب طراحی گرادیانی می باشد که ما در آیکون های مجموعه آفیس مایکروسافت در سال ۲۰۱۷ بوده ایم و علاوه بر آن نیز در مرورگر کرومیوم Edge شاهد این تغییرات بوده ایم که از بخش طراحی و سبک Fluent Design همراه بوده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طراحی آیکون های ویندوز 10x از سوی مایکروسافت شروع شد

تغییر طراحی آیکون های ویندوز ۱۰x

سری جدید ویندوز مایکروسافت نسبت به سری های قبلی خود برای دستگاه هایی با صفحه نمایش تاشو و صفحه نمایش های دوگانه طراحی شده است اما کاربران عادی نیز می توانند از این نسخه بر روی تمامی دستگاه های خود استفاده کنند.

در این نسخه جدید شاهد تغییرات بسیار زیادی خواهیم بود و یکی از آنها نیز طراحی رابط کاربری بوده است که مهم ترین بخش آن نیز تغییرات اولیه در طراحی آیکون های این مجموعه و نسخه جدید بوده است که قابلیت های بسیار زیادی را نسبت به ویندوز ۱۰ معمولی عرضه خواهد کرد.

هنوز اطلاعات و تصاویر تکمیلی درمورد ویندوز ۱۰ ایکس منتشر نشده است اما ما می توانیم آنرا در نسخه ای که برای توسعه دهندگان ارائه شده است و بر روی شبیه ساز مایکروسافت اجرا کنیم و بتوانیم تمامی بخش های داخلی و تغییراتی که قرار است در این نسخه جدید ایجاد شود را مشاهده کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر