تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

اینستاگرام یگی از شبکه های اجتماعی قدرتمند و بسیار محبوب در دنیا است که طرفداران زیادی دارد، این شبکه اجتماعی در ایران با اختلاف بهترین شبکه اجتماعی محسوب می شود و می توان گفت عملکرد و قابلیت این شرکت بسیار مناسب بوده است.

فیسبوک با خرید اینستاگرام طراوت جدیدی به این نرم افزار اضافه کرد و حالا در سال ۲۰۲۰ برترین شبکه اجتماعی از لحاظ کاربر است که واقعا می توان گفت عملکرد این شرکت در سطح بسیار بالایی از نوع کیفیت و همچنین سرگرمی در سطح بالایی قرار دارد.

نسخه دسکتاپ این شبکه اجتماعی نیز مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و حدود ۴۰ درصد از کاربران این شبکه اجتماعی قدرتمند از سیستم دسکتاپ متصل می شوند که یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده محسوب می شود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد.

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ نسبت به قبل تغییر کرده است و از این به بعد مانند تصویر پایین به نمایش درخواهد آمد و به نوعی می توان گفت طراحی استوری دسکتاپ اینستاگرام به شکل اسلایدر خواهد بود که تجربه بسیار متفاوت و خاصی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این نوع طراحی باعث می شود تا استوری های بعدی مشاهد شود و کاربر نسبت به خواسته خود روی هرکدام از استوری ها کلیک کند و به تماشا کردن آن بپردازد، خود استوری نیز یکی از ویژگی های جالب و عالی اینستاگرام محسوب می شود.

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

این تغییر به صورت آپدیت درون برنامه ای خواهد بود و نیازی به نصب و یا فعالسازی نخواهد داشت و در مرورگر های کاربر که به بخش استوری مراجعه خواهد کرد مشاهده خواهد شد. این حالت قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و بسیار مناسب و جذاب خواهد بود.

باید منتظر نهایی شدن این طرح باشیم و برای عرضه آن بر روی سیستم های دسکتاپی بسیار هیجان زده خواهیم بود، نظر شما درمورد نوع طراحی و شکل کلی استوری برای اینستاگرام دسکتاپ چگونه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر