تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

اینستاگرام یگی از شبکه های اجتماعی قدرتمند و بسیار محبوب در دنیا است که طرفداران زیادی دارد، این شبکه اجتماعی در ایران با اختلاف بهترین شبکه اجتماعی محسوب می شود و می توان گفت عملکرد و قابلیت این شرکت بسیار مناسب بوده است.

فیسبوک با خرید اینستاگرام طراوت جدیدی به این نرم افزار اضافه کرد و حالا در سال ۲۰۲۰ برترین شبکه اجتماعی از لحاظ کاربر است که واقعا می توان گفت عملکرد این شرکت در سطح بسیار بالایی از نوع کیفیت و همچنین سرگرمی در سطح بالایی قرار دارد.

نسخه دسکتاپ این شبکه اجتماعی نیز مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و حدود ۴۰ درصد از کاربران این شبکه اجتماعی قدرتمند از سیستم دسکتاپ متصل می شوند که یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده محسوب می شود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد.

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ نسبت به قبل تغییر کرده است و از این به بعد مانند تصویر پایین به نمایش درخواهد آمد و به نوعی می توان گفت طراحی استوری دسکتاپ اینستاگرام به شکل اسلایدر خواهد بود که تجربه بسیار متفاوت و خاصی خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این نوع طراحی باعث می شود تا استوری های بعدی مشاهد شود و کاربر نسبت به خواسته خود روی هرکدام از استوری ها کلیک کند و به تماشا کردن آن بپردازد، خود استوری نیز یکی از ویژگی های جالب و عالی اینستاگرام محسوب می شود.

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

تغییر طراحی استوری اینستاگرام دسکتاپ

این تغییر به صورت آپدیت درون برنامه ای خواهد بود و نیازی به نصب و یا فعالسازی نخواهد داشت و در مرورگر های کاربر که به بخش استوری مراجعه خواهد کرد مشاهده خواهد شد. این حالت قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و بسیار مناسب و جذاب خواهد بود.

باید منتظر نهایی شدن این طرح باشیم و برای عرضه آن بر روی سیستم های دسکتاپی بسیار هیجان زده خواهیم بود، نظر شما درمورد نوع طراحی و شکل کلی استوری برای اینستاگرام دسکتاپ چگونه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر