تغییر لوگو آیپد ایر ۲۰۲۲ از iPad به iPad Air

شرکت قدرتمند اپل در تاریخ ۸ مارس با برگزاری رویداد Peek Performance، از آیپد ایر های نسل جدید خود مبتنی بر تراشه M1 سیلیکون رونمایی کرد. این تبلت ها با فناوری ۵G و طیف گسترده رنگی معرفی شد. حالا با توزیع این محصول در میان کاربرانی که پیش سفارش کردند، شاهد تغییر لوگو آیپد ایر ۲۰۲۲ هستیم.

بعد از عرضه اولین محموله های آیپد ایر ۲۰۲۲ میان کاربران، برخی از آنها تغییرات صورت گرفته روی این محصول را اعلام کردند. اپل در این محصول بجای حرف iPad از کلمه iPad Air استفاده کرده است. کلمه iPad از سال ۲۰۱۰ در زیر لوگوی تمامی تبلت های اپل وجود داشت و حالا در نسل جدید تغییر پیدا کرده است.

با توجه به مدل های قبلی، لوگوی اپل در این نسخه هم کمی کوچکتر شده است. ترکیب قبلی حتی در تبلت های پرو نیز رعایت شده است و به نظر می‌رسد در نسخه های جدید آیپد، شاهد حکاکی نسخه تبلت در قسمت پایین لوگو خواهیم بود. همچنین احتمال می‌رود، تبلت های پرو این شرکت کلمه iPad Pro را بر روی پنل پشتی داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تغییر لوگو آیپد ایر 2022

علی‌رغم این تغییرات جزئی در طراحی آیپد ایر ۲۰۲۲، هنوز هیچ بازخورد منفی از سوی کاربران منتشر نشده است و این نشان می‌دهد افرادی که تابحال این دستگاه را خریداری کردند از طراحی اعمال شده توسط اپل راضی هستند. یکی از جالب ترین اتفاقات درمورد این حرکت اپل، عدم صحبت درمورد تغییرات اعمال شده در رویداد بهاری بود.

تغییرات به وجود آمده بر روی تبلت آیپد ایر ۲۰۲۲ نشان دهنده آغاز نسل جدید محصولات اپل است. این شرکت کوپرتینویی، بسیار سخت در محصولات خود تغییرات ایجاد می‌کند و این تغییر در طراحی آیپد ایر۵ نشان دهنده آینده هیجان انگیز برای آن ها است. در رابطه با همین موضوع، یکی از منابع معتبر اعلام کرده است اپل قصد دارد روی حداقل یکی از آیپد پرو های ۲۰۲۲ از تراشه قدرتمند M1 اولترا استفاده کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر