تغییر لوگو جنرال موتورز برای خودرو های الکتریکی

تغییر لوگو جنرال موتورز برای خودرو های الکتریکی

شرکت جنرال موتورز بلاخره برای سری خودرو های الکتریکی خود یک لوگو جداگانه طراحی و ساخت، ترکیب بسیار هوشمندانه و قابل توجه این شرکت در حد قابل قبولی خواهد بود و می توان گفت می تواند عملکرد بسیار مناسب و هوشمندانه ای از خود به نمایش بگذارد.

قابلیت های هوشمندانه این شرکت در چند سال اخیر باعث شده تا به سوی تولید خودرو های الکتریکی سوق داده شود و همین تغییر باعث خواهد شد تا روند تولیدی شرکت با روش های متفاوتی همراه باشد و شاهد به وقوع پیوستن برخی از حالت های مناسب خواهیم بود.

جنرال موتورز می تواند به عنوان برترین تولید کننده خودرو نام بگیرد و قطعا این روند می تواند برای این شرکت مثبت و قابل قبول باشد و از طرفی هم شاهد به وقوع پیوستن حالت های مناسب خواهیم بود که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و حالت خوبی داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تغییر لوگو جنرال موتورز برای سری خودرو های الکتریکی این شرکت بسیار جذاب محسوب می شود و شاهد یک حالت آبی رنگ و مخفف نام شرکت هستیم که به بهترین شکل ممکن طراحی و شکل بندی شده است و می توان گفت حالت خوبی از خود به نمایش می گذارد.

با تمرکز بیشتر جنرال موتورز بر روی وسایل نقلیه الکتریکی ، این شرکت در حال مدرن سازی آرم کلاسیک خود است. برای بیش از ۵۰ سال ، این خودروساز از حروف سفید تمام خط دار شده در یک مربع آبی استفاده کرده بود. آخرین آرم با یک “gm” کوچک در یک زمینه سفید در داخل یک مربع با گوشه های گرد ، چیزها را تغییر می دهد. سه نوع رنگ وجود دارد: آبی جامد ، سیاه جامد و شیب آبی.

تغییر لوگو جنرال موتورز

با تمرکز بیشتر جنرال موتورز بر روی وسایل نقلیه الکتریکی ، این شرکت در حال مدرن سازی آرم کلاسیک خود است. برای بیش از ۵۰ سال ، این خودروساز از حروف سفید تمام علامت گذاری شده روی مربع آبی استفاده کرده بود. آخرین آرم با یک “gm” کوچک در یک زمینه سفید در داخل یک مربع با گوشه های گرد ، چیزها را تغییر می دهد. سه نوع رنگ وجود دارد: آبی جامد ، سیاه جامد و شیب آبی.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر