تغییر ویندوز۷ به ویندوز۱۰ از طریق مایکروسافت

تغییر ویندوز۷ به ویندوز۱۰ از طریق مایکروسافت

مایکروسافت از امروز پشتیبانی از ویندوز ۷ را مجدد آغاز کرد و به گفته خود درخواست بیش از حد کاربران برای ادامه دادن این سیستم عامل باعث شده است تا این شرکت بار دیگر آپدیت جدیدی را برای این نسخه محبوب ویندوز بروزرسانی کنند.

مایکروسافت اعلام کرده است طرفداران بسیار زیادی در مناطق دنیا وجود دارند که درخواست ارتقای ویندوز خود را داشته اند و همین امر باعث شده است تا ویندوز ۷ توسط مایکروسافت به مدت محدودی شامل آپدیت های مختلف شود تا کاربران بتوانند سیستم عامل خود را به ویندوز ۱۰ ارتقا دهند.

این درخواست تا به این جا سابقه نداشته است و این اولین حرکتی است که از سوی کاربران مایکروسافت به سوی این شرکت ارسال شده است و انتظار می رود تا به حقیقت بپیوندد و کاربران می خواهند سیستم خود را بروز کنند و به نسخه جدید این سیستم عامل دسترسی داشته باشند.

تغییر ویندوز۷ به ویندوز۱۰ یک حرکت جذاب و جالبی خواهد بود که توسط مایکروسافت ارائه می شود و کاربران شاهد تغییرات بسیار زیادی خواهند بود، از جمله سرعت و پردازش قوی ویندوز نسبت به سری قبلی خود که شاهد تغییر بسیار جدی شده است و کاربر را بهره مند می کند.

این اولین حرکت مایکروسافت برای تغییر ویندوز نبوده است و در سال ۲۰۱۶ نسخه ویندوز ۷ را به ویندوز ۸ ارتقا داد که مورد استقبال کاربران قرار نگرفت و در کل یکی از پروژه های ناموفق و شکست پذیر مایکروسافت در بخش نرم افزاری بوده است. مایکروسافت همیشه در پی تغییرات بوده است و تمرکز بسیار زیادی را روی این بخش تمرکز کرده است و انتظار می رود در سال های آینده شاهد تغییرات بسیار زیادی نسبت به سری های قبلی از سوی این شرکت باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تغییر ویندوز7 به ویندوز10 از طریق مایکروسافت

تغییر ویندوز۷ به ویندوز۱۰ کار همیشه مایکروسافت

این تغییرات می تواند یک موفقیت بزرگ یا یک شکست بزرگی برای این شرکت محسوب شود باید منتظر ماند و دید که این شرکت آمریکایی قصد چه کار هایی را دارد که بتواند با انجام دادن آنها می تواند به رتبه های بزرگ موفقیت دست یابد.

اگر نمودار کلی این شرکت را به دست بیاوریم شاهد تغییرات سینوسی در این شرکت خواهیم بود و دلیل آن عوض کردن شیوه و نوع دادن آپدیت برای محصولات مایکروسافت می باشد که همیشه در حال تغییر می باشد و شاهد اتفاقات مختلف در این چند روز گذشته بوده ایم که توسط این شرکت آمریکایی منتشر شده است.

برخی کاربران ادعا کرده اند سیستم عامل های آنها توان پاسخگویی به ویندوز ۱۰ را ندارند و باید سیستم سخت افزاری قدرتمندی داشته باشند که مایکروسافت یک راه حل بسیار جالبی را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن آپدیت خود را انجام دهند.

تغییر ویندوز۷ به ویندوز۱۰ یک حرکت جالبی خواهد بود و مایکروسافت تصمیم گرفته است تا با دادن نسخه های ضعیف تر قابلیت استفاده این نرم افزار در تمامی سیستم های کامپیوتری ضعیف قابل اجرا باشد که یک حرکت مثبت از سوی این شرکت محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر