تقویت کننده صدا THX Onyx رونمایی شد

تقویت کننده صدا THX Onyx رونمایی شد

برای شنیدن صدای با کیفیت و با نهایت قدرت در گوشی های موبایل و سیستم های غیر ثابت نیازمند یک تقویت کننده هستید، و شرکت THX توانست ترکیب دلخواه خود را با تقویت کننده Onyx به نمایش بگذارد و این رابط قدرتمند برای تبدیل کیفیت معمولی به فوق العاده خواهد بود.

این مبدل دیجیتال از شکل ساده و کاربردی برخوردار است و به نوعی یک تبدیل کننده حالت دیجیتال به آنالوگ قابل حمل است که با آمپر ترکیبی کیفیت مناسبی به نمایش می گذارد. این تقویت کننده باعث می شود تا صدای هدفون های سیمی که با جک ۳.۵ میلی متری همراه هستند در گوشی های موبایل و لوازم صوتی غیر ثابت بهترین کیفیت را داشته باشند.

صدایی که از هدفون های خود در لپتاپ و تلفن های همراه گوش میدهید بالاترین سطح کیفیت نیست و برای دسترسی به بهترین کیفیت ممکن نیازمند استفاده از یک تقویت کننده هستید که شرکت THX این قابلیت را به بهترین شکل ممکن برای کاربران فراهم کرده است.

تقویت کننده صدا THX Onyx دارای دانگل USB است که در طرف های آن دو پورت وجود دارد. یکی از طرف های این مبدل درای ورودی جک هدفون ۳.۵ میلی متری برای بخش ورود سیم هدفون است و بخش دیگر که به دو تیکه تبدیل می شود یکی دارای USB-C مغناطیسی برای اتصال به گوشی هوشمند و دارای یک آداپتور دیگر برای تبدیل USB-C به USB-A برای استفاده در لپتاپ ها است.

این تقویت کننده دارای تراشه تقویت کننده THX AAA-78 است که باعث می شود تا پیکربندی صدا در این محصول تا ۱۰ برابر افزایش کیفیت داشته باشد و خروجی ۴۰dB به همراه داشته باشد و در کنار عملکرد مثبت از کیفیت صدای بسیار هوشمندانه ای برخوردار شود.

تقویت کننده صدا THX Onyx

تقویت کننده صدا THX Onyx

سازگاری بسیار بالای این محصول نیز از دیگر ویژگی های هوشمندانه و خاص این مبدل محسوب می شود که برای بالا بردن کیفیت صدا بهترین گزینه محسوب می شود. شاید قیمت گذاری نامناسب برای این محصول چندان جالب نباشد اما قطعا گوش دادن به صدای متفاوت با این تقویت کننده جذاب خواهد بود.

قیمت نهایی این محصول برای بازار اروپا ۱۹۹ دلار برآورد شده که توسط سایت خود شرکت و سایت شرکت ریزر قابل فروش است و این روند باعث به وقوع پیوستن اتفاقات جذاب در دنیای سخت افزار و همچنین لوازم جانبی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر