سامسونگ برای تبدیل شدن به تامین کننده پردازنده M2 اپل تلاش می کند

سامسونگ می خواهد به بازی در برنامه های پردازنده اپل ادامه دهد. گزارش شده است که غول کره ای برای محافظت از موقعیت خود در زنجیره تامین پرازنده PC جدید اپل، به اپل کمک کرد تا تولید M1 را رده خارج کند.

اپل دنیای PC و موبایل را با پردازنده M1 خود به سمت و سوی دیگر برد. حالا جانشین این پردازنده، جایگزین پردازنده های اینتل در محصولات اپل می شود، این یعنی تغییری بزرگ در بازار. پرازنده جدید اپل در تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر ها استفاده می شود. در حال حاضر اپل در حال توسعه پردازنده M2 و سامسونگ هم می خواهد بخشی از این عملیات باشد.

تامین کننده پردازنده M2

سامسونگ نقشی در تولید پردازنده M1 هم داشت

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخش الکترومکانیک سامسونگ نقش مهمی در عرضه پردازنده M1 اپل به بازار ایفا کرد. سامسونگ این پردازنده را با FC-BGA عرضه کرد این قطعه آن را قادر به استفاده از پردازنده ها و پردانده های گرافیکی با تراکم بالا می کند.

به گفته خبرنامه های صنعتی BusinessKorea، سامسونگ الکترومکانیک در حال حاضر تلاش می کند تا نقش خود را به عنوان تامین کننده FC-BGA برای پردازنده بعدی M2 اپل محافظت می کند.

سامسونگ اعلامیه های رسمی در این مورد منتشر نکرده است. ولی با این حال، این شرکت کره ای گزارش داده که ۱.۳ تریلیون درآمد در ماه دسامبربه دست آورده تا امکان تولید FC-BGA را در وینام فراهم کند و ۳۰۰ میلیارد دلار اضافی در ماه مارس برای بخش FC-BGA کره هزینه می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر