تلفنی اسرارآمیز با دوربین ۲۵۶ مگاپیکسلی

تلفنی اسرارآمیز با دوربین ۲۵۶ مگاپیکسلی

پیکسل های بیشتر همیشه به معنای تصاویر بهتر نیست. با این وجود هر چه پیکسل باشد، شانس تصویر خوب یا جزئیات زیاد بیشتر خواهد بود. صنعت گوشی های هوشمند به سرعت در حال پیشرفت است و در بخش دوربین، بالاترین پیکسل در حال حاضر سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ است. با این حال، اکثر تلفن های هوشمند پزچمدار  هنوز هم از سنسور های اصلی ۴۸ یا ۶۴ مگاپیکسلی استفاده می کنند. در حال که ما هنوز در تلاش هستیم تا بفهمیم که چرا ما به پیکسل های زیادی احتیاج داریم، این صنعت هنوز هم با بیشتر شدن پیکسل ها همراه است. به تازگی وجود اسمارت فون جدید موموزی با سنسور ۲۵۶ مگاپسکسلی در صفحات وب قرار گرفته است.

تلفنی اسرارآمیز با دوربین 256 مگاپیکسلی

درست است که هیچ گزارشی در مورد توسعه سنسور ۲۵۶ مگاپسکسلی وجود ندارد. با این حال گزارشات وبلاگ نویس محبوب Weibo ادعا می کند که یک تلفن هوشمند مرموز جدید از یک رابط کاربری دوربین کاملا شفاف ۲۵۶ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تلفنی اسرارآمیز با دوربین 256 مگاپیکسلی

وی پس از ادعای اولیه خود، اکنون رابط کاربری دوربین ۲۵۶ مگاپیکسلی کاملا شفاف این گوشی را در معرض نمایش گذاشته است. در تصویر بالا می بینید که یک دوربین فوق العاده ۲۵۶ مگاپیکسلی وجود دارد. با این حال، وی نام یا مدل این تلفن هوشمند را فاش نکرد. متاسفانه در مورد این اسمارت فون مرموز با دوربین ۲۵۶ مگاپیکسلی اطلاعات دقیقی در دست نیست. با این وجود احتمالا در هفته های آینده اطلاعات بیشتری درباره صحت این سنسور کسب خواهیم کرد.

همانطور که قبلا گفتیم، چندین متغیر وجود دارد که برای تهیه یک تصویر خوب به دست می آیند. همیشه مربوط به اندازه پیکسل نیست. بر اساس گزارش های اخیر، به نظر می رسد که سنسور ۶۰ مگاپیکسلی IMX686 سونی نسبت به پولش در مقایسه با سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ عملکرد خوبی از خود ارائه بدهد. دقیقا همانطور که آخرین سنسور ۱۰۸ مگاپسکسلی سامسونگ از یک پیکسل Quad-Bayer برای ایجاد تصویر ۲۷ مگاپیکسلی استفاده می کند، IMX686 سونی یک سنسور ۶۰ مگاپیکسلی است که داری یک آرایه Quad-Bayer است و باید تصاویر واقعی ۱۵ مگاپیکسلی تولید کند. انتظار کلی از این سنسور این است که سطح بزرگنمایی حماسی را ارائه دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر