تلفن هوشمند ۵G شرکت HTC امسال به بازار عرضه می شود

به گزارش مجله اقتصاد روزانه، روزگذشته HTC محصول جدید VR را منتشر کرد که با عنوان Cosmos Elite لقب گرفت. پیش سفارش از ۲۴ فوریه آغاز می شود. در همین زمان، ایو میتر، مدیر عامل HTC گغت: که این شرکت قصد دارد امسال تلفن های هوشمند جدید ۵G را به بازار عرضه کند.

همانطور که گفته شد، دیروز تولید کننده تایوانی سه محصول سری جدید واقعیت مجازی، بعنی VIVE Cosmos XR، VIVE Cosmos Basic را منتشر کرد. طبق گفته منبع موثق، HTC اظهار داشت: HTC همیشه روند جهانی گوشی های هوشمند را رهبری کرده است و همچنین امسال گوشی های ۵G را به بازار عرضه خواهد کرد. اما جزئیات مربوطه بعدا اعلام خواهد شد.

واقعیت مجازی شرکت HTC با عنوان Cosmos Elite

Cosmos Elite

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در تاریخ هفتم این ماه، جامعه رسمی HTC چین به طور رسمی بسته شد. این شرکت اعلام کرد که کاربران دارای نیازمندی می توانند از حساب رسمی وی چت رسمی HTC برای مشاوره توسط خودشان پیروی کنند.

هما اینها بسیار تعجب آور است زیرا گزارش های مالی این شرکت نشان می دهد که درآمد آن در سال ۲۰۱۹ معادل ۱۰/۰۱ میلیارد دلار انستیتو حدود ۰.۳۳ میلیارد دلار بوده است که نسیت به سال گذشته ۵۷.۸۲ درصد کاهش داشته است. و در مقایسه با کل درآمد سال ۲۰۱۷، ۸۷ درصد افت داشته است. . این بدتر سال این شرکت در ۱۹ سال قدمتش بود.

با این حال، این بدان معنی نیست که شرکت تایوانی قصد دارد با مارک های برتر که قبلا تلفن های هوشمند ۵G خود را راه اندازی کرده اند، رقابتی کند. منظور این است که HTC ممکن است مانند سونی کار کند تا انگشتان دست روی پلس بماند. این به شرکت کمک می کند تا آنچه را که در صنعت گوشی های هوشمند اتفاق می افتد و محصولات مختلفی را که با تلفن های هوشمند کار می کنند طراحی کند. در حال حاضر سازنده، روی VR ها تمرکز دارد. بنابراین هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم این کار برای توسعه بیشتر این نوع دستگاه ها انجام شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر